birgün

9° PARÇALI BULUTLU

Cüneyt Cebenoyan Çocuk ve Sinema Buluşmaları

KÜLTÜR SANAT 11.06.2022 06:30
Cüneyt Cebenoyan Çocuk ve Sinema Buluşmaları
Abone Ol google-news

Kültür Sanat Servisi

Kadıköy Belediyesi’nin düzenlediği Çocuk Kitapları Şenliği çocukların yoğun ilgisiyle devam ediyor. Çocuklar kendileri için hazırlanan atölyelerde, hem el becerilerini geliştiriyor hem de yeni kitaplarla tanışıyorlar. Şenlik 12 Haziran’a kadar sürecek.

Cüneyt Cebenoyan Çocuk ve Sinema Buluşmaları kapsamında bugün saat 21.00’de yönetmen Sarah Winkenstette’nin ‘Çok Uzakta’ film gösterimi var. Filmde Yoran Leicher, Anna König, Andreas Nickl rol alıyor. Defne Park Çocuk Kitapları Şenliği kapsamında çocuklar için düzenlenen manga, geri dönüşüm, karikatür, karakter tasarımı ve çizgi roman atölyelerine çocuklar yoğun ilgi gösteriyor.

12 Haziran’a kadar devam edecek olan şenliğe diğer ilçelerden çocuklar da katılıyor. 50’yi aşkın yayınevinin stant açtığı ve birçok ünlü yazarın çocuklarla tanıştığı şenlikte, çocuklar kitaplarını imzalatma fırsatı buluyorlar. Anadolu’daki okullara kitap göndermek isteyen Kadıköylü çocuklar da, alana kurulan Kitap Ağacı’na kitap bırakmaya devam ediyorlar.

Neden BirGün?

Bağımsız bir gazete olarak amacımız, insanlara hakikati ulaştırarak ülkede gerçek bir demokrasi ve özgürlük ortamının yeşermesine katkı sunmak. Bu nedenle abonelikten elde ettiğimiz geliri, daha iyi bir gazeteciliği hayata geçirmek, okurlarımızın daha nitelikli ve güvenilir bir zemin üzerinden bilgiyle buluşmasını sağlamak için kullanıyoruz. Çünkü banka hesabını şişirmek zorunda olduğumuz bir patronumuz yok; iyi ki de yok.

Bundan sonra da yolumuza aynı sorumluluk bilinciyle devam edeceğiz.

Bu yolculukta bize katılmak ve bir gün habersiz kalmamak için
Bugün BirGün’e Abone Ol.

BirGün; seninle güçlü, seninle özgür!

BirGün’e Destek Ol

Video haberler için YouTube kanalımıza abone olun

Birgün'e Abone ol