birgün

17° PARÇALI BULUTLU

MEDYA 21.02.2021 10:02

Cüneyt Özdemir: Benimle ilgili olumlu haber yapmazlar ama BirGün’ün kapağı dünya basın tarihine geçecek

Gazeteci Cüneyt Özdemir, BirGün’ün yeni kampanyasında kullandığı “Reis mükemmel bir insan” kapağını övdü. Gazetemizin kendisi hakkında bir tane olumlu haber yapmadığını hatırlatan Özdemir, “Sadece Türkiye basın tarihine değil, dünya basın tarihine geçecek bir kapak yapmışlar” dedi.

Cüneyt Özdemir: Benimle ilgili olumlu haber yapmazlar ama BirGün’ün kapağı dünya basın tarihine geçecek

Gazeteci Cüneyt Özdemir sosyal medyadan yaptığı yayında, gazetemiz BirGün’ün yeni abonelik kampanyasında kinayeli bir dille kullandığı “Reis mükemmel bir insan” kapağına övgüde bulundu.

Gazetemizin kendisiyle ilgili negatif bir şey olduğunda hemen haber yaptığını ve BirGün’de bir tane olumlu haberini görmediğini vurgulayan Özdemir, “Benim hakkımdaki negatif önyargılı şeyiniz, güzel bir iş yaptığınızda benim sizi övmemi engellemiyor” dedi.

Özdemir, “Reis mükemmel bir insan” kapağının sadece Türkiye basın tarihine değil, dünya basın tarihine geçeceğini de sözlerine ekledi.

BirGün’ün ses getiren kapağıyla ilgili Özdemir’in söyledikleri şu şekilde:

“BirGün gazetesi bugün bir fırlamalık yapmış ve de basın tarihine geçecek bir manşetle çıkmış. “Reis mükemmel bir insan” yazmışlar. Bravo BirGün’e. BirGün’ün böyle bazı editörleri var, benden nefret edemiyorlar, kendilerini tutamıyorlar. Ne zaman benimle ilgili aleyhimde bir şey olsa hemen BirGün haber yapar. Benimle ilgili bir tane olumlu haberini görmedim. Önemli değil. Canınız sağ olsun. Sevmek zorunda değilsiniz. Yani benim hakkımdaki negatif önyargılı şeyiniz, güzel bir iş yaptığınızda benim sizi övmemi engellemiyor. Bravo, adamlar iyi düşünmüşler. Sadece Türkiye basın tarihine değil, dünya basın tarihine geçecek bir kapak yapmışlar.”

Neden BirGün?

Bağımsız bir gazete olarak amacımız, insanlara hakikati ulaştırarak ülkede gerçek bir demokrasi ve özgürlük ortamının yeşermesine katkı sunmak. Bu nedenle abonelikten elde ettiğimiz geliri, daha iyi bir gazeteciliği hayata geçirmek, okurlarımızın daha nitelikli ve güvenilir bir zemin üzerinden bilgiyle buluşmasını sağlamak için kullanıyoruz. Çünkü banka hesabını şişirmek zorunda olduğumuz bir patronumuz yok; iyi ki de yok.

Bundan sonra da yolumuza aynı sorumluluk bilinciyle devam edeceğiz.

Bu yolculukta bize katılmak ve bir gün habersiz kalmamak için
Bugün BirGün’e Abone Ol.

BirGün; seninle güçlü, seninle özgür!

BirGün’e Destek Ol