birgün

21° AÇIK

MEDYA 30.05.2021 15:11

Cüneyt Özdemir’le Rasim Ozan Kütahyalı’dan tarihe geçecek kısalıkta canlı bağlantı

Cüneyt Özdemir’le Rasim Ozan Kütahyalı’dan tarihe geçecek kısalıkta canlı bağlantı

Sedat Peker’in yeni videosu üzerine YouTube'da canlı yayın yapan gazeteci Cüneyt Özdemir, Rasim Ozan Kütahyalı'yı telefonla programa bağlayıp, Berat Albayrak'la, Murat Sancak ilişkisini sordu. Kütahyalı, havuz başında tarihin en kısa röportajını verdi.

Özdemir, Kütahyalı’ya, “Tek bir soru soracağım; Berat Albayrak'la, Murat Sancak ilişkisi sence doğru olabilir mi?” sorusunu yöneltti.

Güneş gazetesi yazarı Rasim Ozan Kütahyalı ise havuz başında tarihin en kısa röportajını verdi. ROK, “Cüneyt, Berat Albayrak'ın, Murat Sancak'ın evinde kaldığı iddiası, Sedat Peker'in bu iddiası, tümüyle yalandır. Berat Albayrak'la Murat Sancak arasında öyle evine gidip gelecek bir yakın arkadaşlık hukuku yoktur” dedi.

Neden BirGün?

Bağımsız bir gazete olarak amacımız, insanlara hakikati ulaştırarak ülkede gerçek bir demokrasi ve özgürlük ortamının yeşermesine katkı sunmak. Bu nedenle abonelikten elde ettiğimiz geliri, daha iyi bir gazeteciliği hayata geçirmek, okurlarımızın daha nitelikli ve güvenilir bir zemin üzerinden bilgiyle buluşmasını sağlamak için kullanıyoruz. Çünkü banka hesabını şişirmek zorunda olduğumuz bir patronumuz yok; iyi ki de yok.

Bundan sonra da yolumuza aynı sorumluluk bilinciyle devam edeceğiz.

Bu yolculukta bize katılmak ve bir gün habersiz kalmamak için
Bugün BirGün’e Abone Ol.

BirGün; seninle güçlü, seninle özgür!

BirGün’e Destek Ol