birgün

12° KISA SÜRELİ HAFİF YOĞUNLUKLU YAĞMUR

DasDas'ta yeni oyun heyecanı: Bir İhtimal Daha Var

DasDas'ın yeni oyunu ‘Bir İhtimal Daha Var’ın prömiyeri dün akşam DasDas Atölye’de gerçekleşti. Ebru Nihan Celkan tarafından kaleme alınan, kadrosunda Berfu Öngören, Talha Kaya ve Pelin Ermiş’i buluşturan oyun tiyatroseverlerin beğenisini topladı.

KÜLTÜR SANAT 04.03.2022 13:11
DasDas'ta yeni oyun heyecanı: Bir İhtimal Daha Var
Abone Ol google-news

DasDas Atölye'de dün akşam 'Bir İhtimal Daha Var' oyunu seyircisiyle buluştu. BKM, DasDas, Enka Sanat, İKSV ve Zorlu PSM’nin birlikte yürüttüğü oyun ‘Ortak Yapım’ projesi iş birliğiyle gerçekleşti. Ebru Nihan Celkan tarafından kaleme alınan oyun tiyatroseverlerin beğenisini topladı.

Kadrosunda Berfu Öngören, Talha Kaya ve Pelin Ermiş’i buluşturan oyunun yönetmenliğini Barış Gönenen üstleniyor.

Günümüz İstanbul’unda geçen ‘Bir İhtimal Daha Var’ işsizlikle mücadele eden iki üniversite mezunu Umut ile Ada’nın hikayesine odaklanıyor. Hayatın zorluklarının yanı sıra 'dengesiz' lise arkadaşları Barış’tan bıkan ikilinin biraz nefes almak umuduyla doğaya kaçtıkları oyunda hayatın hızla değişen değerleri, doğaya dönüş modası, bilginin ve deneyimin değersizleşmesi farklı karakterlerin dünyasından onların bakış açısı odağında işleniyor.

‘Bir İhtimal Daha Var’, 18 Mart ve Anadolu Efes Mavi Sahne kapsamında 24 Mart akşamı 21.00’de DasDas’ta izlenebilecek.

Neden BirGün?

Bağımsız bir gazete olarak amacımız, insanlara hakikati ulaştırarak ülkede gerçek bir demokrasi ve özgürlük ortamının yeşermesine katkı sunmak. Bu nedenle abonelikten elde ettiğimiz geliri, daha iyi bir gazeteciliği hayata geçirmek, okurlarımızın daha nitelikli ve güvenilir bir zemin üzerinden bilgiyle buluşmasını sağlamak için kullanıyoruz. Çünkü banka hesabını şişirmek zorunda olduğumuz bir patronumuz yok; iyi ki de yok.

Bundan sonra da yolumuza aynı sorumluluk bilinciyle devam edeceğiz.

Bu yolculukta bize katılmak ve bir gün habersiz kalmamak için
Bugün BirGün’e Abone Ol.

BirGün; seninle güçlü, seninle özgür!

BirGün’e Destek Ol

Video haberler için YouTube kanalımıza abone olun

Birgün'e Abone ol