birgün

9° KAPALI

KÜLTÜR SANAT 31.08.2018 14:08

DasDas yeni sezonu yeni yerinde karşılayacak

DasDas yeni sezonu yeni yerinde karşılayacak

Mart 2017'de Ataşehir'de sanatsevelere kapılarını açan DasDas, yeni sezonda yeni mekanına taşınıyor.

Mert Fırat, Didem Balçın, Harun Tekin, Koray Candemir ve Muzaffer Yıldırım’ın ortaj projesi olan kültür, sanat ve yaşam merkezi DasDas, açıldığı zamandan bu yana birçok etkinliğe ev sahipliği yaptı.

DasDas 3000 metrekarelik kapalı, 600 metrekarelik açık alanda konumlanacak. DasDas Sahne yeni yerinde geçen sezonda da olduğu gibi oyunlara, DasDas Müzik’le konserlere 700 kişi oturum kapasiteli salonuyla ev sahipliği yapacak. Ayrıca DasDas’ın yeni mekanında iki ayrı atölye sahnesi, ve Türkiye’de bir ilk olacak sanat temalı bir ortak çalışma ofisi dışında çekim stüdyosu da yer alacak. DasDas Mutfak da farklı lezzetlerle hizmet vermeye devam edecek.

Bir Çağrımız Var
Az önce okuduğunuz haber, bağımsız bir medya organı tarafından size sunuldu.
Bağımsız gazetecilik; sermayeye karşı halkı, sömürüye karşı emeği, eşitsizliğe karşı adaleti, savaşlara karşı barışı, piyasacılığa karşı temel hakları, talana karşı doğayı, erkek şiddetine karşı kadınları, istismara karşı çocukları savunmanın olmazsa olmaz koşuludur.
Siz de gerçeğin sesini yükseltmek adına sorumluluk almak istiyorsanız, sadece birkaç dakikanızı ayırarak BirGün’e abone olabilir ve ‘#BirGünBenim’ diyebilirsiniz.
Şimdiden sonsuz teşekkürler…
BirGün bizim; hepimizin.
Tıklayınız