birgün

23° AÇIK

SİYASET 13.12.2019 12:21

Davutoğlu’nun partisinin kurucular kurulu üyesi: Davutoğlu'nun azından diploması var

Davutoğlu'nun, kurduğu Gelecek Partisi'nin Kurucular Kurulu Üyesi İsmail Günaçar, "Davutoğlu'nun Erdoğan'dan farkı sizce ne olacak?" sorusuna "En azından Davutoğlu'nun diploması var" diye cevap verdi

Davutoğlu’nun partisinin kurucular kurulu üyesi: Davutoğlu'nun azından diploması var

Eski Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun partisinin en genç Kurucular Kurulu Üyesi 21 yaşındaki İsmail Günaçar, basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

Günaçar, 17 yaşında ABD'de lisans bitirdiğini, 19 yaşında da master yaptığını belirterek, işletmeci olarak çalıştığını ve Türk siyasetini yakından takip ettiğini söyledi.

Bir basın mensubunun, "Davutoğlu'nun Erdoğan'dan farkı sizce ne olacak?" sorusuna yönelik ise şu cevabı verdi:

"Davutoğlu bilime önem veren birisi, en azından diploması var kendisinin. Bizim gençlerimize sahip çıkan ve dünyaca tanınan biri olduğu için bize liderlik yapabilecek birisi."

Bir Çağrımız Var
Az önce okuduğunuz haber, bağımsız bir medya organı tarafından size sunuldu.
Bağımsız gazetecilik; sermayeye karşı halkı, sömürüye karşı emeği, eşitsizliğe karşı adaleti, savaşlara karşı barışı, piyasacılığa karşı temel hakları, talana karşı doğayı, erkek şiddetine karşı kadınları, istismara karşı çocukları savunmanın olmazsa olmaz koşuludur.
Siz de gerçeğin sesini yükseltmek adına sorumluluk almak istiyorsanız, sadece birkaç dakikanızı ayırarak BirGün’e abone olabilir ve ‘#BirGünBenim’ diyebilirsiniz.
Şimdiden sonsuz teşekkürler…
BirGün bizim; hepimizin.
Tıklayınız