birgün

15° PARÇALI BULUTLU

YAŞAM 16.12.2018 07:45

Dayanışma Kooperatifi Beşiktaş pazarında

Dayanışma Kooperatifi Beşiktaş pazarında

Endüstriyel tarımın yaygınlaşmasıyla sağlıklı gıda üretimi ve tüketimi imkânsız hale gelirken, hem sağlıklı beslenmek, hem küçük üreticiyi desteklemek için birçok oluşum ve kooperatif ürünlerini doğrudan tüketicilere ulaştırıyor. Bu oluşumlardan biri olan Dayanışma Kooperatifi Beşiktaş da, dayanışmayı büyütmek için çalışmalarına devam ediyor.

Güvenilir ve sağlıklı gıda
Üretici ve tüketici arasında doğrudan bir bağ kurarak, kurulan bağı dayanışmayla güçlendirmeyi hedefleyen Dayanışma Kooperatifi Beşiktaş, “Üretici emeğinin karşılığını almalı, tüketici ise güvenilir ve sağlıklı gıdaya ulaşmalı” diyerek cumartesi günleri Beşiktaş pazarında olacağını duyurdu.

Bir Çağrımız Var
Az önce okuduğunuz haber, bağımsız bir medya organı tarafından size sunuldu.
Bağımsız gazetecilik; sermayeye karşı halkı, sömürüye karşı emeği, eşitsizliğe karşı adaleti, savaşlara karşı barışı, piyasacılığa karşı temel hakları, talana karşı doğayı, erkek şiddetine karşı kadınları, istismara karşı çocukları savunmanın olmazsa olmaz koşuludur.
Siz de gerçeğin sesini yükseltmek adına sorumluluk almak istiyorsanız, sadece birkaç dakikanızı ayırarak BirGün’e abone olabilir ve ‘#BirGünBenim’ diyebilirsiniz.
Şimdiden sonsuz teşekkürler…
BirGün bizim; hepimizin.
Tıklayınız