birgün

7° PARÇALI AZ BULUTLU

Demet Akalın, beğenmediği şampanyayı garsonun başından aşağıya döktü

Şarkıcı Demet Akalın, sahne aldığı bir mekanda kendisine getirilen şampanyayı beğenmeyip garsonun başından aşağıya döktü. Görüntüler Twitter'da gündem olurken Kafe-Bar Çalışanları Dayanışması, Akalın'a "Her dönem Saray soytarılığı yapanlara karşı onur ve haysiyet mücadelesi kazanacak" sözleriyle tepki gösterdi.

GÜNCEL 02.08.2022 09:31
Demet Akalın, beğenmediği şampanyayı garsonun başından aşağıya döktü
Abone Ol google-news

Şarkıcı Demet Akalın, sahne aldığı mekanda kendisine getirilen şampanyayı Resmen elma suyu vermişsin bana" diyerek garsonun başından aşağıya döktü.

Akalın'ın görüntüleri sosyal medyada gündem oldu. Çok sayıda kullanıcı Akalın'a tepki gösterdi.

Kafe-Bar Çalışanları Dayanışması da Akalın'ın işçiye yönelik tavrına "Her dönem Saray soytarılığı yapanlara karşı onur ve haysiyet mücadelesi kazanacak." ifadeleriyle tepki gösterdi. Demet Akalın'dan ise henüz bir açıklama gelmedi.

Twitter'da Akalın'a karşı yapılan paylaşımlardan bazıları şu şekilde:

Neden BirGün?

Bağımsız bir gazete olarak amacımız, insanlara hakikati ulaştırarak ülkede gerçek bir demokrasi ve özgürlük ortamının yeşermesine katkı sunmak. Bu nedenle abonelikten elde ettiğimiz geliri, daha iyi bir gazeteciliği hayata geçirmek, okurlarımızın daha nitelikli ve güvenilir bir zemin üzerinden bilgiyle buluşmasını sağlamak için kullanıyoruz. Çünkü banka hesabını şişirmek zorunda olduğumuz bir patronumuz yok; iyi ki de yok.

Bundan sonra da yolumuza aynı sorumluluk bilinciyle devam edeceğiz.

Bu yolculukta bize katılmak ve bir gün habersiz kalmamak için
Bugün BirGün’e Abone Ol.

BirGün; seninle güçlü, seninle özgür!

BirGün’e Destek Ol

Video haberler için YouTube kanalımıza abone olun

Birgün'e Abone ol