birgün

21° PARÇALI AZ BULUTLU

KÜLTÜR SANAT 14.10.2019 11:05

Demet Evgar'dan Avlu dizisi açıklaması

Demet Evgar'dan Avlu dizisi açıklaması

Star TV'de final yapmasının ardından Netflix'e geçtiği konuşulan ancak bu projenin de iptal olduğu söylenen Avlu dizisi hakkında müjdeyi başarılı oyuncu Demet Evgar, açıklama yaptı.

Evgar, dizinin Netflix anlaşmasının iptal olmadığını belirterek çekimlerin ne zaman başlayacağını duyurdu. Demet Evgar'ın yaptığı açıklamaya göre Netflix'te önce eski bölümleri yayınlanacak olan dizinin çekimleri henüz başlamadı. Evgar, yeni bölüm çekimlerinin 2020 Ocak ayında başlayabileceğini belirtti.

MedyaRadar'ın haberine göre; başrollerinde Demet Evgar, Nursel Köse ve Ceren Moray'ın bulunduğu dizinin yeni bölümlerinde eksikler olacağa benziyor. Öyle ki Nursel Köse, Star TV'de başka bir diziyle anlaştı bile. Ancak Avlu'nun çekimleri başlamadan diziye yeni isimlerin katılacağı da konuşuluyor.

Bir Çağrımız Var
Az önce okuduğunuz haber, bağımsız bir medya organı tarafından size sunuldu.
Bağımsız gazetecilik; sermayeye karşı halkı, sömürüye karşı emeği, eşitsizliğe karşı adaleti, savaşlara karşı barışı, piyasacılığa karşı temel hakları, talana karşı doğayı, erkek şiddetine karşı kadınları, istismara karşı çocukları savunmanın olmazsa olmaz koşuludur.
Siz de gerçeğin sesini yükseltmek adına sorumluluk almak istiyorsanız, sadece birkaç dakikanızı ayırarak BirGün’e abone olabilir ve ‘#BirGünBenim’ diyebilirsiniz.
Şimdiden sonsuz teşekkürler…
BirGün bizim; hepimizin.
Tıklayınız