birgün

17° AÇIK

GÜNCEL 12.09.2021 18:22

Deniz Baykal ile ilgili söylenti yalanlandı: “Kendisiyle az önce konuştum, sesi gayet iyiydi"

Eski CHP Genel Başkanı Deniz Baykal'ın hayatını kaybettiği yönündeki söylenti sosyal medyada yayılırken, eski CHP Genel Başkan Yardımcısı Yılmaz Ateş, “Kendisiyle az önce konuştum, sesi gayet iyi geliyordu” diyerek iddiaları yalanladı.

Deniz Baykal ile ilgili söylenti yalanlandı: “Kendisiyle az önce konuştum, sesi gayet iyiydi"

Eski CHP Genel Başkan Yardımcısı Yılmaz Ateş, Deniz Baykal’ın yaşamını yitirdiği yönündeki söylentiyi yalanladı.

Bugün sosyal medyada, Eski CHP Genel Başkanı Deniz Baykal'ın hayatını kaybettiğine yönelik iddialar yer aldı. Bazı hesaplar tarafından 83 yaşındaki Baykal'ın yaşamını yitirdiği öne sürüldü.

Cumhuriyet gazetesine konuşan Eski CHP Genel Başkan Yardımcısı Yılmaz Ateş, “Kendisi ile az önce görüştüm” diyerek iddiaları yalanladı.

Ateş, “Ankara'daki evinde, sağlığında bir değişim ve olumsuzluk yok. Haftanın 5 günü Bilkent'teki fizik tedavisine gidiyor. Biraz önce kendisiyle görüştüm, sesi gayet iyi geliyordu. Sağlığına ilişkin iddialar doğru değil” diye konuştu.

Neden BirGün?

Bağımsız bir gazete olarak amacımız, insanlara hakikati ulaştırarak ülkede gerçek bir demokrasi ve özgürlük ortamının yeşermesine katkı sunmak. Bu nedenle abonelikten elde ettiğimiz geliri, daha iyi bir gazeteciliği hayata geçirmek, okurlarımızın daha nitelikli ve güvenilir bir zemin üzerinden bilgiyle buluşmasını sağlamak için kullanıyoruz. Çünkü banka hesabını şişirmek zorunda olduğumuz bir patronumuz yok; iyi ki de yok.

Bundan sonra da yolumuza aynı sorumluluk bilinciyle devam edeceğiz.

Bu yolculukta bize katılmak ve bir gün habersiz kalmamak için
Bugün BirGün’e Abone Ol.

BirGün; seninle güçlü, seninle özgür!

BirGün’e Destek Ol