birgün

22° AZ BULUTLU

GÜNCEL 08.07.2020 11:56

Deniz Bulutsuz'un avukatı: Güven hakkında tutuklama talebinde bulunacağız

Ozan Güven tarafından darp edildiğini belirten Deniz Bulutsuz'un avukatı, Güven hakkında delilleri karartma şüphesi nedeniyle tutuklama talebinde bulunacağını açıkladı

Deniz Bulutsuz'un avukatı: Güven hakkında tutuklama talebinde bulunacağız

Ozan Güven tarafından şiddete maruz bırakıldığı iddiasıyla suç duyurusunda bulunan ve 2 ay uzaklaştırma kararı aldıran Deniz Bulutsuz, Güven hakkında tutuklama talebinde bulunacak.

Hürriyet'ten Özge Eğrikar'ın haberine göre Bulutsuz'un avukatı, Güven hakkında tutuklama talebiyle yeniden mahkemeye başvurmaya hazırlandıklarını açıkladı.

Bulutsuz'un avukatı. “Ortada böylesine bir darp ve suçun işlendiğine dair ciddi bir şüphe varken, bu itirazın savcılık ve aile mahkemesi tarafından ciddiye alınmayacağına eminim. Biz de delilleri karartma ihtimali olması nedeniyle tutuklanma talebinde bulunacağız. Buna ilişkin dilekçemizi belgeleriyle beraber sunacağız. Hazırlığını yapıyoruz.” ifadelerini kullandı.

Bir Çağrımız Var
Az önce okuduğunuz haber, bağımsız bir medya organı tarafından size sunuldu.
Bağımsız gazetecilik; sermayeye karşı halkı, sömürüye karşı emeği, eşitsizliğe karşı adaleti, savaşlara karşı barışı, piyasacılığa karşı temel hakları, talana karşı doğayı, erkek şiddetine karşı kadınları, istismara karşı çocukları savunmanın olmazsa olmaz koşuludur.
Siz de gerçeğin sesini yükseltmek adına sorumluluk almak istiyorsanız, sadece birkaç dakikanızı ayırarak BirGün’e abone olabilir ve ‘#BirGünBenim’ diyebilirsiniz.
Şimdiden sonsuz teşekkürler…
BirGün bizim; hepimizin.
Tıklayınız