Google Play Store
App Store

Katar Kraliyet ailesinden olduğu belirtilen Al-Thani’nin Yalova’da yaptırdığı saray tamamlandı. Sarayın ön tarafı deniz ve Osmangazi Köprüsü, arka tarafı ise orman manzarasına sahip. Projede, meclis odaları ve konaklama ve toplantı alanları da yer alıyor.

Deniz ve orman manzaralı: Katar Kraliyet Ailesi’nin Yalova’da yaptırdığı dev saray tamamlandı!

Katar Kraliyet Ailesi'nden Al-Thani'nin Yalova'da 10 bin metrekarelik bir alan üzerinde inşa ettirdiği sarayın yapımı bitti.

Son yıllarda Türkiye ile yakın siyasi ve ekonomik ilişki içinde olan Katarlılar, gayrimenkulden finansa, sanayiden medyaya kadar birçok alanda yatırıma imza attı. Katar Emiri Şeyh Temim Bin Hamed El Sani Türkiye'ye her geldiğinde yeni alımlar yaptı.

Sözcü’den İsmail Şahin’in haberine göre, Digiturk, Finansbank, Abank, Borsa İstanbul, Beymen, Network, BMC, İstinye Park, Antalya Limanı, SeaPearl Ataköy, Banvit’ten hisse alan ve son olarak Doğuş Holding’in yeme-içme şirketlerinin çatı kuruluşu “d.ream”e ortak olan Sani Hanedanı’nın Yalova'da yaptırdığı saray da tamamlandı.

deniz-ve-orman-manzarali-katar-kraliyet-ailesi-nin-yalova-da-yaptirdigi-dev-saray-tamamlandi-1040974-1.

MECLİS VE TOPLANTI ODALARI

Koç Yapı A.Ş., anlaşarak Altınova ilçesi Kaytazdere mevkiinde toplam 10 bin metrekare büyüklüğünde iki parselde bir saray kompleksi inşa ettiren Katar Kraliyet Ailesi, komplekste 3 bin metrekarelik meclis odaları da yaptırdı.

3 bin metrekarelik konaklama alanı bulunan komplekste 500 metrekare büyüklüğünde toplantı odaları da var.

deniz-ve-orman-manzarali-katar-kraliyet-ailesi-nin-yalova-da-yaptirdigi-dev-saray-tamamlandi-1040975-1.

KATAR EMİRİ’NE KOMŞU VİLLALAR!

Katar Kraliyet ailesi adına inşa ettirilen saray Kaytazdere’deki gayrimenkul piyasasını da etkiledi. Emlakçılar, bölgedeki arazi ve villaları pazarlarken “Katar Emiri’ne komşu” ifadesini kullanıyor.

Katar Kraliyet ailesi için inşa ettirilen sarayın ön tarafı deniz ve Osmangazi Köprüsü, arka tarafı ise orman manzarasına sahip.

deniz-ve-orman-manzarali-katar-kraliyet-ailesi-nin-yalova-da-yaptirdigi-dev-saray-tamamlandi-1040977-1.

Binaların yapımının tamamlandığı projede peyzaj çalışmalarının sürdüğü öğrenildi.

deniz-ve-orman-manzarali-katar-kraliyet-ailesi-nin-yalova-da-yaptirdigi-dev-saray-tamamlandi-1040976-1.