birgün

20° PARÇALI BULUTLU

KADIN 05.08.2021 11:20

Denizli'de Aleyna Altıner'in ardından 18 yaşındaki Nadire Tanrıkulu da kayıp olarak aranıyor

Denizli’nin Çivril ilçesine bağlı Irgıllı Mahallesinde ailesi ile birlikte yaşayan 18 yaşındaki Nadire Tanrıkulu kayıp olarak aranıyor.

Denizli'de Aleyna Altıner'in ardından 18 yaşındaki Nadire Tanrıkulu da kayıp olarak aranıyor

Denizli'de dünden bu yana kayıp olarak aranan 16 yaşındaki Aleyna Altıner'in ardından 18 yaşındaki Nadire de her yerde aranıyor.

Denizli’nin Çivril ilçesine bağlı Irgıllı Mahallesinde ailesi ile birlikte yaşayan 18 yaşındaki Nadire Tanrıkulu'ndan dün sabah saatlerinden beri haber alınamıyor.

Edinilen bilgiye göre; Çivril ilçesine bağlı Irgıllı Mahallesinde ailesi ile birlikte yaşayan 18 yaşındaki Nadire Tanrıkulu ismindeki genç kız, sabah saatlerinde ailesi uyurken bir şey demeden evden çıktı ve bindiği minibüs ile Denizli Otogarına geldi.

Genç kızdan bu andan itibaren haber alınamadı. Ailesi, genç kızın yerini bilen veya görenlerin jandarma ya da polise bildirmesini istedi.

16 YAŞINDAKİ ALEYNA ALTINER DE KAYIP

Denizli'nin Pamukkale ilçesinde 16 yaşındaki Aleyna Altıner, "Canım sıkıldı, arkadaşlarımın yanına gidiyorum" dedikten sonra evden çıktı. İhbar üzerine ekiplerin arama çalışması başlattığı genç kız, aradan geçen 16 günün sonunda hala bulunamadı.

İHA

Neden BirGün?

Bağımsız bir gazete olarak amacımız, insanlara hakikati ulaştırarak ülkede gerçek bir demokrasi ve özgürlük ortamının yeşermesine katkı sunmak. Bu nedenle abonelikten elde ettiğimiz geliri, daha iyi bir gazeteciliği hayata geçirmek, okurlarımızın daha nitelikli ve güvenilir bir zemin üzerinden bilgiyle buluşmasını sağlamak için kullanıyoruz. Çünkü banka hesabını şişirmek zorunda olduğumuz bir patronumuz yok; iyi ki de yok.

Bundan sonra da yolumuza aynı sorumluluk bilinciyle devam edeceğiz.

Bu yolculukta bize katılmak ve bir gün habersiz kalmamak için
Bugün BirGün’e Abone Ol.

BirGün; seninle güçlü, seninle özgür!

BirGün’e Destek Ol