birgün

22° AÇIK

DEVA Partili il başkanı ve gazeteci Hüseyin Ölger'e saldırı: Yöneticiler MHP'yi işaret etti

DEVA Partisi Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Emin Ekmen, DEVA Partisi Karaman İl Başkanı Burak Demirer ve gazeteci Hüseyin Ölger'in MHP Karaman İl Başkanı ve beraberindeki grup tarafından sopalarla saldırıya uğradıklarını öne sürdü. Ekmen, "Kahpe saldırılarla bizi yıldıramazsınız" ifadeleriyle tepki gösterdi. DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan, "Şiddeti siyaset zanneden bu zihniyetle mücadele edeceğiz" ifadeleriyle saldırıyı kınadı.

SİYASET 12.08.2022 11:07
DEVA Partili il başkanı ve gazeteci Hüseyin Ölger'e saldırı: Yöneticiler MHP'yi işaret etti
Abone Ol google-news

Demokrasi ve Atılım (DEVA) Partisi Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Emin Ekmen, DEVA Partisi Karaman İl Başkanı Burak Demirer ve gazeteci Hüseyin Ölger'in dün gece saat 00.15 sıralarında MHP Karaman Merkez İlçe Başkanı'nın da aralarında olduğu 8-10 kişilik bir grup tarafından sopalarla saldırıya maruz bırakıldığını duyurdu.

DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan, saldırıyı "Şiddeti siyaset zanneden bu zihniyetle mücadele edeceğiz" ifadeleriyle kınadı.

Ekmen ise paylaşımında "Müşahade altında tutulan arkadaşlarımıza geçmiş olsun. Kahpe saldırılarla bizi yıldıramazsınız" dedi.

DEVA Partisi Genel Başkan Yardımcısı Avukat İdris Şahin de, saldırıya tepki göstererek, "Karaman İl Başkanımız Burak Demirer ve gazeteci Hüseyin Ölger, siyaseti kendilerine rant kapısı haline getirenler tarafından ağır şekilde darp edildi. Arkadaşlarımıza geçmiş olsun. Sivil siyasetin üzerindeki şiddetin son bulması için iktidarı aklı selime davet ediyoruz" ifadelerini kullandı.

Video haberler için YouTube kanalımıza abone olun

Birgün'e Abone ol