birgün

11° AZ BULUTLU

Di Maria’nın evine maç esnasında hırsız girdi: Olayı, oyundan alınınca öğrendi

Fransa Ligue 1’de Paris Saint-Germain’in Nantes’ı konuk ettiği mücadele sırasında ev sahibi ekibin Arjantinli yıldızı Angel Di Maria’nın evi soyuldu. Oyundan alınmasına şaşıran Di Maria, gerçeği kenara gelince öğrendi.

DÜNYA 15.03.2021 11:37
Di Maria’nın evine maç esnasında hırsız girdi: Olayı, oyundan alınınca öğrendi
Abone Ol google-news

Fransa Ligue 1’in 29. haftasında Paris Saint-Germain (PSG), sahasında Nantes ile karşılaşırken, mücadelenin oynandığı sırada PSG'nin Arjantinli yıldızı Angel Di Maria’nın evi soyuldu.

Mücadele 1-1 devam ederken Sportif Direktör Leonardo, Teknik Direktör Pochettino’ya konuyla acilen gelen telefon üzerine Pochettino, oyuna müdahale ederek Di Maria’yı 62. dakikada kenara çağırdı. Oyundan çıkmasına şaşıran Di Maria, kenara geldiğinde gerçeği öğrendi. Yaşananları Pochettino'dan öğrenenen yıldız futbolcu, gözyaşlarıyla stattan ayrılarak kulüp yetkilileri ve polisle birlikte evine gitti.

FRANSIZ BASINI: AİLESİ REHİN ALINDI

Yaşanan hırsızlık olayı esnasında Angel Di Maria’nın ailesinin evde olduğu belirtilirken, Fransız basınının iddiasına göre, yıldız futbolcunun ailesi, hırsızlar tarafından rehin alındı ancak durumlarının iyi olduğu ifade edildi. Eve giren hırsızların, üst katta bulunan kasayı boşalttıkları ve ardından evden ayrıldıkları öğrenildi.

Neden BirGün?

Bağımsız bir gazete olarak amacımız, insanlara hakikati ulaştırarak ülkede gerçek bir demokrasi ve özgürlük ortamının yeşermesine katkı sunmak. Bu nedenle abonelikten elde ettiğimiz geliri, daha iyi bir gazeteciliği hayata geçirmek, okurlarımızın daha nitelikli ve güvenilir bir zemin üzerinden bilgiyle buluşmasını sağlamak için kullanıyoruz. Çünkü banka hesabını şişirmek zorunda olduğumuz bir patronumuz yok; iyi ki de yok.

Bundan sonra da yolumuza aynı sorumluluk bilinciyle devam edeceğiz.

Bu yolculukta bize katılmak ve bir gün habersiz kalmamak için
Bugün BirGün’e Abone Ol.

BirGün; seninle güçlü, seninle özgür!

BirGün’e Destek Ol

Video haberler için YouTube kanalımıza abone olun

Birgün'e Abone ol