birgün

23° AÇIK

GÜNCEL 01.08.2020 12:03

Diyarbakır'da 4 yaşındaki Miraç, evinin önünde oynarken kayboldu

Diyarbakır'ın Dicle ilçesinde evlerinin önünde oynayan 4 yaşındaki Miraç'tan haber alınamıyor. Jandarma, AFAD, UMKE ve su altı arama kurtarma ekiplerinin, küçük Miraç'ı bulmak için başlattığı arama çalışmaları sürüyor.

Diyarbakır'da 4 yaşındaki Miraç, evinin önünde oynarken kayboldu

Diyarbakır'ın Dicle ilçesinde evlerinin önünde oyun oynayan 4 yaşındaki çocuk, bir anda ortadan kayboldu. Ailenin haber vermesi ile bölgeye sevk edilen jandarma, AFAD, UMKE ve su altı arama kurtarma ekiplerinin küçük çocuğu bulmak için başlattığı çalışma sürüyor.

Olay dün akşam saatlerinde Dicle’ye bağlı Kelekçi köyünde meydana geldi.

Edinilen bilgilere göre 4 yaşındaki Miraç Çiçek, evlerinin önünde oyun oynamaya başladı. Bir süre sonra çocuklarının sesini duymayan aile bireyleri bahçeye koştu. Miraç’ı göremeyen Çiçek ailesi evlerinin etrafında çocuklarını aramaya başladı.

Miraç’ın bulunamaması üzerine aile üyeleri durumu jandarmaya bildirdi.

Kısa sürede bölgeye jandarma, AFAD, UMKE ve su altı arama kurtarma ekipleri sevk edildi.

Jandarma, AFAD, UMKE ve su altı arama kurtarma ekiplerinin 4 yaşındaki Miraç’ı bulmak için başlattığı çalışmalar dün akşam saatlerinden itibaren devam ediyor.

İHA

Bir Çağrımız Var
Az önce okuduğunuz haber, bağımsız bir medya organı tarafından size sunuldu.
Bağımsız gazetecilik; sermayeye karşı halkı, sömürüye karşı emeği, eşitsizliğe karşı adaleti, savaşlara karşı barışı, piyasacılığa karşı temel hakları, talana karşı doğayı, erkek şiddetine karşı kadınları, istismara karşı çocukları savunmanın olmazsa olmaz koşuludur.
Siz de gerçeğin sesini yükseltmek adına sorumluluk almak istiyorsanız, sadece birkaç dakikanızı ayırarak BirGün’e abone olabilir ve ‘#BirGünBenim’ diyebilirsiniz.
Şimdiden sonsuz teşekkürler…
BirGün bizim; hepimizin.
Tıklayınız