birgün

8° PARÇALI BULUTLU

EGE'DE BİRGÜN 27.02.2020 11:16

Dizi-film çekecekler, Milas'ı tanıtacaklar

Tiyatro alanında gösterdikleri başarılarla dikkatleri çeken ve bu alanda pek çok ödül kazanan Karya Tiyatro Atölyesi yeni projeleri için destek bekliyor

Dizi-film çekecekler, Milas'ı tanıtacaklar

Nevzat Çağlar Tüfekçi

Tiyatro alanında gösterdikleri başarılarla dikkatleri çeken ve bu alanda pek çok ödül kazanan Karya Tiyatro Atölyesi, Milas Ticaret ve Sanayi Odası, Ziraat Odası ve TARİŞ Başkanlarına bundan sonra gerçekleştirmek istedikleri projelerini anlatarak destek istedi. Karya Tiyatro Atölyesi Yöneticisi Dağlar Uygur, hedeflerinin Milas'ın ve ürünlerinin tanıtımını da yapacak bir dizi film çekmek olduğunu ifade ederek "Milaslıların desteğini bekliyoruz" dedi.

MİTSO Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer, Milas Ziraat Odası Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Atıcı ile Milas 153 No'lu Zeytin, Zeytinyağları Tarım Satış Kooperatifi TARİŞ Başkanı Kamil Gül ile MİTSO'da bir araya gelerek dizi film projelerini anlatan Karya Tiyatro Atölyesi Yöneticisi Dağlar Uygur, fotoğraf sanatçısı Selahattin Çelik ve Onur Bozer, "Milas'ın ve Milas ürünlerinin de tanıtımını yapacak bu dizi film için Milaslıların desteğini bekliyoruz" diyerek dizi film projelerine destek istediler.

MİTSO Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer, Karya Tiyatro Atölyesinin çalışmalarını takip ettiğini belirterek, "Çok güzel çalışmalar yapıyorsunuz. Sizi takdir ediyoruz. Dizi film projeniz de heyecan verici. Projenizi üyelerimizle de paylaşarak olanaklarımız ölçüsünde destek verebilmek için elimizden geleni yapmaya çalışacağız" dedi.

MİZO Başkanı İsmail Atıcı ile TARİŞ Başkanı Kamil Gül de imkânları ölçüsünde destek olmaya çalışacaklarını ifade ettiler.

Bir Çağrımız Var
Az önce okuduğunuz haber, bağımsız bir medya organı tarafından size sunuldu.
Bağımsız gazetecilik; sermayeye karşı halkı, sömürüye karşı emeği, eşitsizliğe karşı adaleti, savaşlara karşı barışı, piyasacılığa karşı temel hakları, talana karşı doğayı, erkek şiddetine karşı kadınları, istismara karşı çocukları savunmanın olmazsa olmaz koşuludur.
Siz de gerçeğin sesini yükseltmek adına sorumluluk almak istiyorsanız, sadece birkaç dakikanızı ayırarak BirGün’e abone olabilir ve ‘#BirGünBenim’ diyebilirsiniz.
Şimdiden sonsuz teşekkürler…
BirGün bizim; hepimizin.
Tıklayınız