birgün

8° PARÇALI BULUTLU

MEDYA 12.11.2021 21:55

Dolar 10 TL'ye yükseldi, yandaş A Haber alay konusu oldu

Doların 10 TL'ye yükselmesinin ardından A Haber'in, dolarla ilgili uyarılarda bulunan ekonomistleri hedef göstererek, "Dolar 10 lira olacak diyen felaket tellalları sessiz" şeklinde yaptığı haber yeniden gündeme geldi.

Dolar 10 TL'ye yükseldi, yandaş A Haber alay konusu oldu

Dolar/TL kurunun, 10 TL'ye ulaşarak tüm zamanların en yüksek seviyesini görmesinin ardından yandaş A Haber alay konusu oldu.

Dolaron 10 TL'ye yükselmesinin ardından A Haber'in dolarla ilgili uyarılarda bulunan ekonomistleri hedef göstererek, "Dolar 10 lira olacak diyen felaket tellalları sessiz" şeklinde yaptığı haber yeniden gündeme geldi.

A Haber dolarla ilgili uyarıda bulunan ekonomistlerle ilgili "Dolar 10 lira olacak" diyen sözde ekonomistler şimdi sessiz" demişti.

Sosyal medya kullanıcıları, doların 10 TL'ye ulaşmasının ardından A Haber'in söz konusu haberiyle alay eden paylaşımlar yapıyor.

Neden BirGün?

Bağımsız bir gazete olarak amacımız, insanlara hakikati ulaştırarak ülkede gerçek bir demokrasi ve özgürlük ortamının yeşermesine katkı sunmak. Bu nedenle abonelikten elde ettiğimiz geliri, daha iyi bir gazeteciliği hayata geçirmek, okurlarımızın daha nitelikli ve güvenilir bir zemin üzerinden bilgiyle buluşmasını sağlamak için kullanıyoruz. Çünkü banka hesabını şişirmek zorunda olduğumuz bir patronumuz yok; iyi ki de yok.

Bundan sonra da yolumuza aynı sorumluluk bilinciyle devam edeceğiz.

Bu yolculukta bize katılmak ve bir gün habersiz kalmamak için
Bugün BirGün’e Abone Ol.

BirGün; seninle güçlü, seninle özgür!

BirGün’e Destek Ol