birgün

30° AÇIK

SPOR 14.07.2020 14:43

Dorukhan Toköz'den Fenerbahçe iddialarına yanıt

Fenerbahçe'ye transfer olacağına dair iddialar ortaya atılan Dorukhan Toköz, Beşiktaş simgesi kartal görseliyle paylaşım yaptı

Dorukhan Toköz'den Fenerbahçe iddialarına yanıt

Beşiktaşlı Dorukhan Toköz için Fenerbahçe iddiaları gündem olurken oyuncudan konu hakkında paylaşım geldi. Instagram hesabından Beşiktaş formalı fotoğrafını paylaşan Dorukhan, "Sus" işareti yapan emoji ile kartal paylaştı. Bu gönderi, iddialara yanıt olarak yorumlandı.

Uzun süren sakatlığının ardından tekrar takıma dönen Dorukhan, 150 bin avro bedelle Eskişehirspor'dan transfer edilmişti. 24 yaşındaki futbolcunun 2021'e kadar sözleşmesi bulunuyor.

Bir Çağrımız Var
Az önce okuduğunuz haber, bağımsız bir medya organı tarafından size sunuldu.
Bağımsız gazetecilik; sermayeye karşı halkı, sömürüye karşı emeği, eşitsizliğe karşı adaleti, savaşlara karşı barışı, piyasacılığa karşı temel hakları, talana karşı doğayı, erkek şiddetine karşı kadınları, istismara karşı çocukları savunmanın olmazsa olmaz koşuludur.
Siz de gerçeğin sesini yükseltmek adına sorumluluk almak istiyorsanız, sadece birkaç dakikanızı ayırarak BirGün’e abone olabilir ve ‘#BirGünBenim’ diyebilirsiniz.
Şimdiden sonsuz teşekkürler…
BirGün bizim; hepimizin.
Tıklayınız