birgün

24° AÇIK

GÜNCEL 27.09.2020 23:30

Dr. Tağıyev ve sağlık çalışanı Üstüner, koronavirüs nedeniyle yaşamını yitirdi

TTB, Urfa’da görev yapan Dr. Natıg Tağıyev ile Gazi Üniversitesi Hastanesi’nde çalışan Necip Üstüner’in koronavirüs nedeniyle hayatını kaybettiğini bildirdi.

Dr. Tağıyev ve sağlık çalışanı Üstüner, koronavirüs nedeniyle yaşamını yitirdi

TTB, Akçakale’de özel bir tıp merkezinde acil hekimi olarak görev yapan Dr. Natıg Tağıyev ile Gazi Üniversitesi Hastanesi çalışanı Necip Üstüner’in Kovid-19 nedeniyle yaşamını yitirdiğini duyurdu.

Türk Tabipleri Birliği (TTB,) Urfa’nın Akçakale ilçesinde özel bir tıp merkezinde acil hekimi olarak görev yapan Dr. Natıg Tağıyev ile Ankara Gazi Üniversitesi Hastanesi çalışanı Necip Üstüner’in koronavirüs nedeniyle yaşamını yitirdiğini duyurdu.

TTB'nin #Ölüyoruz etiketiyle Twitter hesabından yapılan paylaşımlarda, Dr. Tağıyev ve Üstüner'in ailelerine ve tüm sağlık camiasına başsağlığı dileklerinde bulunuldu.

Bir Çağrımız Var
Az önce okuduğunuz haber, bağımsız bir medya organı tarafından size sunuldu.
Bağımsız gazetecilik; sermayeye karşı halkı, sömürüye karşı emeği, eşitsizliğe karşı adaleti, savaşlara karşı barışı, piyasacılığa karşı temel hakları, talana karşı doğayı, erkek şiddetine karşı kadınları, istismara karşı çocukları savunmanın olmazsa olmaz koşuludur.
Siz de gerçeğin sesini yükseltmek adına sorumluluk almak istiyorsanız, sadece birkaç dakikanızı ayırarak BirGün’e abone olabilir ve ‘#BirGünBenim’ diyebilirsiniz.
Şimdiden sonsuz teşekkürler…
BirGün bizim; hepimizin.
Tıklayınız