birgün

12° PARÇALI AZ BULUTLU

Drift festivalindeki dans gösterisi Demre'yi karıştırdı: "Tezgah kurdular"

Antalya'nın Demre ilçesinde belediye tarafından organize edilen 1. Demre Drift ve Tuning Fest’te dans gösterileri bazı kesimlerin tepkisiyle karşılaştı. Demre Belediye Başkanı Okan Kocakaya, dans gösterilerinin organizasyon dahilinde olmadığına vurgu yaparak, “Bu tezgahı kuran, Demre Belediyesi ile ilişkilendirmeye çalışan ve bilerek yayan kişiler hakkında yasal yollara başvuracağız” açıklamasını yaptı.

GÜNCEL 25.09.2022 21:51
Drift festivalindeki dans gösterisi Demre'yi karıştırdı: "Tezgah kurdular"
Abone Ol google-news

Antalya Demre’de ilçe belediyesi tarafından düzenlenen 1. Demre Drift ve Tuning Fest’te bir kadın araçların üzerine çıkarak dans gösterisi yaptı.

Sosyal medyada yayılan görüntüler bazı kişilerin tepkilerini de beraberinde getirdi.

Demre Belediye Başkanı Okan Kocakaya, tepkilerin ardından sosyal medya hesabından açıklama yaptı.

Kocakaya, “Bugün düzenlemiş olduğumuz drift festivalinde, nereden ve kimler tarafından getirildiğini bilmediğimiz bir kadına hoş olmayan görüntüler verdirtilip hızlıca servis edilmiştir. Bu organizasyon dahilinde belediyemizin hiçbir hostes, manken vs kişiler ile anlaşması yoktur. Bu tezgahı kuran, Demre Belediyesi ile ilişkilendirmeye çalışan ve bilerek yayan kişiler hakkında yasal yollara başvuracağız. Andolsun ki bu memleketi ahlaksızlara bırakmayacağım” ifadelerini kullandı. Kocakaya, söz konusu dansçının nasıl getirildiğine ilişkin güvenlik kameralarını incelediklerini ve yarın yazılı olarak savcılığa suç duyurusunda bulunacağını da sözlerine ekledi.

Video haberler için YouTube kanalımıza abone olun

Birgün'e Abone ol