birgün

12° AÇIK

KÜLTÜR SANAT 26.02.2020 14:43

Dünyaca ünlü DJ Radio Slave, RX İstanbul’da

Dünyaca ünlü DJ Radio Slave, RX İstanbul’da

Geçtiğimiz aylarda RX İstanbul’da Barts Skils, Francesca Lombardo ve COYU gibi global elektronik müzik dünyasının büyük isimlerini ağırlayarak oldukça ses getiren Birlikte Güzel serisi cuma gecesi dans severleri Radio Slave ile bir araya getiriyor.

1992 yılından bu yana bir çok defa dünyanın en iyi DJ ve prodüktörleri arasında ismi geçen, Brighton doğumlu Berlin merkezli dünyaca ünlü Techno-House DJ’i ve Rekids plak şirketinin arkasındaki isim Matthew Edwards a.k.a. Radio Slave köklü bir geçmişe sahip.

Cocoon Club Frankfurt, WOMB (Official) Tokyo, fabriclondon, Space Ibiza ve Trouw Amsterdam gibi dünyanın dört bir yanında performans gösteren Radio Slave DJ Mag tarafından dünyanın en iyi remiksçileri arasında seçildi. Aynı zamanda “En iyi İngiliz Yapımcı” ödülüne kadar sayısız ödüle sahip dev isim 28 Şubat Cuma gecesi RX İstanbul'da sevenleriyle buluşacak.

Bir Çağrımız Var
Az önce okuduğunuz haber, bağımsız bir medya organı tarafından size sunuldu.
Bağımsız gazetecilik; sermayeye karşı halkı, sömürüye karşı emeği, eşitsizliğe karşı adaleti, savaşlara karşı barışı, piyasacılığa karşı temel hakları, talana karşı doğayı, erkek şiddetine karşı kadınları, istismara karşı çocukları savunmanın olmazsa olmaz koşuludur.
Siz de gerçeğin sesini yükseltmek adına sorumluluk almak istiyorsanız, sadece birkaç dakikanızı ayırarak BirGün’e abone olabilir ve ‘#BirGünBenim’ diyebilirsiniz.
Şimdiden sonsuz teşekkürler…
BirGün bizim; hepimizin.
Tıklayınız