birgün

8° AÇIK

DÜNYA 17.02.2020 12:47

Dünyaca ünlü oyuncu Martin Freeman çocuklarına şiddet uyguladığını itiraf etti

Martin Freeman, The Times'a konuştu ve geçmişte çocuklarına birkaç kez tokat attığını, onlara 'Küçük pislikler' diye seslendiğini itiraf etti.

Dünyaca ünlü oyuncu Martin Freeman çocuklarına şiddet uyguladığını itiraf etti

Sherlock dizisiyle hayran kitlesini artıran ünlü oyuncu Martin Freeman, The Times gazetesine verdiği röportajda, çocuklarına şiddet uyguladığını itiraf etti.

NTV'nin haberine göre; 48 yaşındaki Freeman’ın Amanda Abbington’dan 11 ve 14 yaşlarında iki çocuğu var.

Freeman açıklamasında şu sözleri dile getirdi:

“Muhtemelen iki kez tokat attım, ama onlara ikiden fazla ‘Küçük pislikler’ dedim. Bunu yapmamam gerektiğini biliyorum, ama ebeveynlikte her şeyin nasıl muhteşem olması gerektiğine dair çok fazla tasvir var, bu da insanlara kötü hissettiriyor.”

Çocuklarına dair “mantıklı gerekçe bulmakta” zorlandığında ya da “tahammülsüz” hissettiğinde veya “sabrı taştığında” azarladığını da sözlerine ekleyerek “Açıkçası çocuklarına vurmamak iyi bir fikir” dedi.

Öte yandan Freeman’ın yeni projesinde ebeveynliği öfkeli bir babayı oynadığı yeni durum komedisi Breeders 12 Mart’ta seyirciyle buluşacak

Bir Çağrımız Var
Az önce okuduğunuz haber, bağımsız bir medya organı tarafından size sunuldu.
Bağımsız gazetecilik; sermayeye karşı halkı, sömürüye karşı emeği, eşitsizliğe karşı adaleti, savaşlara karşı barışı, piyasacılığa karşı temel hakları, talana karşı doğayı, erkek şiddetine karşı kadınları, istismara karşı çocukları savunmanın olmazsa olmaz koşuludur.
Siz de gerçeğin sesini yükseltmek adına sorumluluk almak istiyorsanız, sadece birkaç dakikanızı ayırarak BirGün’e abone olabilir ve ‘#BirGünBenim’ diyebilirsiniz.
Şimdiden sonsuz teşekkürler…
BirGün bizim; hepimizin.
Tıklayınız