birgün

24° PARÇALI AZ BULUTLU

YAŞAM 13.12.2016 07:47

Düşlerine sahip çıkanlar Ankara’da

Redaksiyon Dergi, ‘Herkes Düşlerinin Büyüklüğü Kadar Özgürdür’ adıyla Ankara’da 25 Aralık Pazar günü bir buluşma düzenliyor

Düşlerine sahip çıkanlar Ankara’da

Redaksiyon Dergi tarafından 'Herkes Düşlerinin Büyüklüğü Kadar Özgürdür' ismiyle Ankara'da 25 Aralık Pazar günü bir etkinlik düzenleniyor.

Ali İsmail Korkmaz'dan, Berkay Akbaş'a güzelliklere, düşlere sahip çıkanların bir araya geleceği etkinlik Saat 13.00'de Çağdaş Sanatlar Merkezi'nde gerçekleşecek.

Saat 13.00'da 'Tersine Dünya Çocuklarla Masal Buluşması' adlı etkinlikte Aysel Korkut, Serkan Kırmızı ve Fulya Koçak katılımcılarla buluşacak.

Saat 15.00'de ise öykücü Ahmet Büke ve yazar Mahir Ünsal Eriş 'Memleket ve Umut Öyküleri - I' başlığıyla Çağdaş Sanatlar Merkezi'nde olacak.

Saat 16.00'da 'Memleket ve Umut Öyküleri - II' adlı etkinlikle şair Onur Behramoğlu ve gazeteci Barış İnce umuda dair öyküler anlatacak.

Saat 19.30'da ise Ali İsmail Korkmaz'ın ağabeyi Gürkan Korkmaz "Düşlere Güç Ver" diyecek.

Etkinliğin sonunda ise Flört ve Tersine Dünya Çocuk Korosu en güzel şarkılarıyla sahnede olacak. Müzik yazarı Murat Meriç ise çalacağı şarkılarla 'Müzikli Direniş Tarihi'ne tanıklık edecek.

Bir Çağrımız Var
Az önce okuduğunuz haber, bağımsız bir medya organı tarafından size sunuldu.
Bağımsız gazetecilik; sermayeye karşı halkı, sömürüye karşı emeği, eşitsizliğe karşı adaleti, savaşlara karşı barışı, piyasacılığa karşı temel hakları, talana karşı doğayı, erkek şiddetine karşı kadınları, istismara karşı çocukları savunmanın olmazsa olmaz koşuludur.
Siz de gerçeğin sesini yükseltmek adına sorumluluk almak istiyorsanız, sadece birkaç dakikanızı ayırarak BirGün’e abone olabilir ve ‘#BirGünBenim’ diyebilirsiniz.
Şimdiden sonsuz teşekkürler…
BirGün bizim; hepimizin.
Tıklayınız