birgün

22° AÇIK

Ebrar Karakurt, İtalya yolcusu: Veda paylaşımı yaptı

İtalya’da Igor Gorgonzola Novara takımına transfer olan yıldız voleybolcu Ebrar Karakurt için arkadaşları sürpriz bir veda partisi düzenledi.

SPOR 07.09.2021 17:38
Ebrar Karakurt, İtalya yolcusu: Veda paylaşımı yaptı
Abone Ol google-news

Tokyo Olimpiyat Oyunları'nda ve Avrupa Şampiyonası'nda gösterdiği performansla adından sıkça söz ettiren 21 yaşındaki milli voleybolcu Ebrar Karakurt, kariyerine İtalyan takım Novara'da devam edecek.

Avrupa Şampiyonası’ndan bronz madalyasıyla ülkeye dönen voleybolcu, sürpriz bir partiyle karşılandı. Karakurt partiyi sosyal medya hesabından paylaştı. Veda fotoğraflarında Karakurt’u milli takımdan arkadaşlarının da yalnız bırakmadığı görüldü.

Vakıfbank’ta forma giyen Ebrar Karakurt, Mayıs 2021'de İtalya Kadınlar Voleybol Ligi takımlarından Igor Gorgonzola Novara'ya transfer olmuş ve 2 yıllık sözleşme imzalamıştı.

ebrar-karakurt-italya-yolcusu-veda-paylasimi-yapti-918974-1.

ebrar-karakurt-italya-yolcusu-veda-paylasimi-yapti-918975-1.

Neden BirGün?

Bağımsız bir gazete olarak amacımız, insanlara hakikati ulaştırarak ülkede gerçek bir demokrasi ve özgürlük ortamının yeşermesine katkı sunmak. Bu nedenle abonelikten elde ettiğimiz geliri, daha iyi bir gazeteciliği hayata geçirmek, okurlarımızın daha nitelikli ve güvenilir bir zemin üzerinden bilgiyle buluşmasını sağlamak için kullanıyoruz. Çünkü banka hesabını şişirmek zorunda olduğumuz bir patronumuz yok; iyi ki de yok.

Bundan sonra da yolumuza aynı sorumluluk bilinciyle devam edeceğiz.

Bu yolculukta bize katılmak ve bir gün habersiz kalmamak için
Bugün BirGün’e Abone Ol.

BirGün; seninle güçlü, seninle özgür!

BirGün’e Destek Ol

Video haberler için YouTube kanalımıza abone olun

Birgün'e Abone ol