birgün

11° PARÇALI BULUTLU

KÜLTÜR SANAT 04.12.2017 11:27

Ece Mumay Ankara Hayal Kahvesi'nde

Ece Mumay Ankara Hayal Kahvesi'nde

Genç pop şarkıcısı Ece Mumay, 7 Aralık’ta ilk kez Ankaralı hayranlarıyla buluşacak.

“Eylül” adlı dördüncü tekli çalışmasını (single) geçen ay yayımlayan Ece Mumay, Ankara Hayal Kahvesi’nde 7 Aralık Perşembe akşamı sahne alacak.

Daha önceleri “Belki Bir Gün”, “Vazgeç Gönül” ve “Gitmem” adlı tekli çalışmaları Pasaj Müzik etiketiyle yayınlanan Ece Mumay’ın yeni albümü 19 Ocak’ta müzik marketlerde yerini alacak. 4 tekli çalışmasının da yer alacağı albümdeki 10 parçadan 8’inin söz ve bestesine imza atan 19 yaşındaki genç şarkıcının bugüne kadar dijital ortamlarda yayımlanan çalışmaları 100 milyona yakın tıklanma aldı.

Ankaralı hayranlarının yoğun ilgisi nedeniyle Hayal Kahvesi’nin konser teklifine olumlu yanıt veren Ece Mumay, “Yaz boyu Ege ve Akdeniz’de çok güzel konserler gerçekleştirdik. İstanbul’da da her hafta Salı akşamları Maçka’daki Müşkülpesent’te sahne alıyorum. Albümün çıkışıyla birlikte zaten tüm Türkiye’yi dolaşma projemiz var. Ama Ankaralı hayranlarımı daha fazla bekletmek istemedim. Kısmet 7 Aralık’mış” dedi.

Bir Çağrımız Var
Az önce okuduğunuz haber, bağımsız bir medya organı tarafından size sunuldu.
Bağımsız gazetecilik; sermayeye karşı halkı, sömürüye karşı emeği, eşitsizliğe karşı adaleti, savaşlara karşı barışı, piyasacılığa karşı temel hakları, talana karşı doğayı, erkek şiddetine karşı kadınları, istismara karşı çocukları savunmanın olmazsa olmaz koşuludur.
Siz de gerçeğin sesini yükseltmek adına sorumluluk almak istiyorsanız, sadece birkaç dakikanızı ayırarak BirGün’e abone olabilir ve ‘#BirGünBenim’ diyebilirsiniz.
Şimdiden sonsuz teşekkürler…
BirGün bizim; hepimizin.
Tıklayınız