birgün

8° PARÇALI AZ BULUTLU

KÜLTÜR SANAT 07.10.2020 09:51

Efsane hard rock grubu AC/DC, 'Shot in the Dark' ile geri döndü

Efsane hard rock gruplarından AC/DC, en son 2014’te yayınladığı albümü ardından yeniden bir araya geldiklerini duyurmuş ve ‘hazır mısınız’ demişti. Grup, ‘Shot in the Dark’ adlı şarkılarını yayınladı.

Efsane hard rock grubu AC/DC, 'Shot in the Dark' ile geri döndü

Avustralyalı efsanevi hard rock grubu AC/DC, ‘hazır mısınız’ diyerek merak uyandıran paylaşımların ardından bu sabah yeni şarkısı ‘Shot in the dark’ı yayınladı.

Geçen günlerde resmi olarak grubun birleştiğini duyuran Avusturalyalı hard rock grubu AC/DC, Shot in the Dark adlı yeni şarkısından bir teaser yayınlamıştı.

Grubun Instagram sayfasındaki paylaşımda vokalist Brian Johnson, bas gitarist Cliff Williams, davulcu Phil Rudd, lead gitarist Angus Young ve ritim gitarist Stevie Young’ın birlikte fotoğrafı yayınlanmıştı. Mesajda, “Hazır mısınız?” ifadesi kullanılmıştı.

Gruptan yapılan açıklamada, 'Shot in the Dark'ın da içinde yer alacağı 'Power Up' albümünün 13 Kasım'da çıkacağı belirtildi.

Grup en son albümü olan ‘Rock or Bust’ı 2014’te çıkarmıştı.

Şarkıyı Spotify'dan dinlemek için

Şarkıyı YouTube'dan dinlemek için

Bir Çağrımız Var
Az önce okuduğunuz haber, bağımsız bir medya organı tarafından size sunuldu.
Bağımsız gazetecilik; sermayeye karşı halkı, sömürüye karşı emeği, eşitsizliğe karşı adaleti, savaşlara karşı barışı, piyasacılığa karşı temel hakları, talana karşı doğayı, erkek şiddetine karşı kadınları, istismara karşı çocukları savunmanın olmazsa olmaz koşuludur.
Siz de gerçeğin sesini yükseltmek adına sorumluluk almak istiyorsanız, sadece birkaç dakikanızı ayırarak BirGün’e abone olabilir ve ‘#BirGünBenim’ diyebilirsiniz.
Şimdiden sonsuz teşekkürler…
BirGün bizim; hepimizin.
Tıklayınız