birgün

13° PARÇALI BULUTLU

BİRGÜN EGE 21.10.2021 10:48

Ege’de SOL Buluşmalar sürüyor

SOL Parti’nin ülkenin dört bir yanında düzenlediği SOL Buluşmalar bu hafta sonu İzmir’de Narlıdere ve Manisa’nın Salihli ile Alaşehir ilçelerinde gerçekleşecek.

Ege’de SOL Buluşmalar sürüyor

BİRGÜN EGE

İktidarın baskıcı, gerici ve sermayeden yana politikalarına karşı SOL Parti’nin ülkenin dört bir yanında başlattığı SOL Buluşma etkinlikleri devam ediyor. SOL Buluşmalar bu hafta sonu Cumartesi ve Pazar günü İzmir’in Narlıdere ilçesinde ve Manisa’nın Salihli ile Alaşehir ilçelerinde gerçekleşecek.

Narlıdere’de Narlıdere Malatyalılar Kültür ve Dayanışma Derneği Lokali’nde 23 Ekim Cumartesi günü saat 15.00’de yapılacak SOL Buluşmada ise SOL Parti PM üyeleri Bülent Forta ve Roza Tural konuşmacı olarak yer alacak.

ege-de-sol-bulusmalar-suruyor-934589-1.

24 Ekim Pazar günü Salihli’de Kültür Evi’nde ve Alaşehir’de Aliço Gençlik Kültür Merkezi’nde gerçekleşecek SOL Buluşmada ise SOL Parti Başkanlar Kurulu Üyesi Gizem Gül Kürekçi ve SOL Parti MYK Üyesi Mehmet Soğancı konuşmacı olarak yer alacak. Alaşehir’deki buluşma saat 16.00’da gerçekleşecek.

ege-de-sol-bulusmalar-suruyor-934588-1.

Neden BirGün?

Bağımsız bir gazete olarak amacımız, insanlara hakikati ulaştırarak ülkede gerçek bir demokrasi ve özgürlük ortamının yeşermesine katkı sunmak. Bu nedenle abonelikten elde ettiğimiz geliri, daha iyi bir gazeteciliği hayata geçirmek, okurlarımızın daha nitelikli ve güvenilir bir zemin üzerinden bilgiyle buluşmasını sağlamak için kullanıyoruz. Çünkü banka hesabını şişirmek zorunda olduğumuz bir patronumuz yok; iyi ki de yok.

Bundan sonra da yolumuza aynı sorumluluk bilinciyle devam edeceğiz.

Bu yolculukta bize katılmak ve bir gün habersiz kalmamak için
Bugün BirGün’e Abone Ol.

BirGün; seninle güçlü, seninle özgür!

BirGün’e Destek Ol