birgün

6° PARÇALI AZ BULUTLU

EĞİTİM 19.02.2021 19:14

Eğitim Sen Bolu Şubesi’nden ‘Eğitimde Salgın ve Sınav Çalıştayı

Eğitim Sen Bolu Şubesi, eğitim emekçilerini ve velileri, eğitimdeki sorunları ve mücadele olanaklarını tartışmaya çağırdı.

Eğitim Sen Bolu Şubesi’nden ‘Eğitimde Salgın ve Sınav Çalıştayı

Eğitim Sen Bolu Şubesi, öğrenci velileriyle birlikte salgın, eğitim ve sınavı tartışacak. ‘Eğitimde Salgın ve Sınav Çalıştayı düzenleyen Eğitim Sen, eğitim emekçilerini ve velileri, eğitimdeki sorunları ve mücadele olanaklarını tartışmaya çağırdı. Çalıştaya Dr. Gülgün Kıran ile Prof. Dr. Hasan Hüseyin Aksoy konuşmacı olarak katılacak.

Eğitim Sen Bolu Şubesi tarafından düzenlenen etkinlik, yarın saat 17.00’de Zoom platformunda gerçekleştirilecek. Zoom linki ise şubenin sosyal medya hesaplarından paylaşılacak.

Neden BirGün?

Bağımsız bir gazete olarak amacımız, insanlara hakikati ulaştırarak ülkede gerçek bir demokrasi ve özgürlük ortamının yeşermesine katkı sunmak. Bu nedenle abonelikten elde ettiğimiz geliri, daha iyi bir gazeteciliği hayata geçirmek, okurlarımızın daha nitelikli ve güvenilir bir zemin üzerinden bilgiyle buluşmasını sağlamak için kullanıyoruz. Çünkü banka hesabını şişirmek zorunda olduğumuz bir patronumuz yok; iyi ki de yok.

Bundan sonra da yolumuza aynı sorumluluk bilinciyle devam edeceğiz.

Bu yolculukta bize katılmak ve bir gün habersiz kalmamak için
Bugün BirGün’e Abone Ol.

BirGün; seninle güçlü, seninle özgür!

BirGün’e Destek Ol