birgün

7° AÇIK

GÜNCEL 23.01.2021 21:00

Ekrem İmamoğlu'ndan HDP'li Hüda Kaya'ya taziye ziyareti

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, annesi Münevver Gezer'i kaybeden HDP İstanbul Milletvekili Hüda Kaya'ya taziye ziyaretinde bulundu. İmamoğlu, Kaya ve ailesine baş sağlığı dileklerini iletti.

Ekrem İmamoğlu'ndan HDP'li Hüda Kaya'ya taziye ziyareti

İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu, annesi Münevver Gezer'i kaybeden HDP İstanbul Milletvekili Hüda Kaya'ya taziye ziyaretinde bulundu.

İmamoğlu, Kaya ve ailesine baş sağlığı ve sabır dileklerini iletti.

Ziyarettte Ekrem İmamoğlu’na, Kartal Belediye Başkanı Gökhan Yüksel eşlik etti.

HDP İstanbul Milletvekili Hüda Kaya, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, annesi Münevver Gezer'in hayatını kaybettiğini duyurmuştu.

Kaya, "Canım annemi kaybettik! Sevgili annemiz Münevver Gezer bugün 22 Ocak Cuma saat 15.00 te Zincirlikuyu'dan alınarak, Hasdal mezarlığında defnedilecektir" ifadelerini kullanmıştı.

Neden BirGün?

Bağımsız bir gazete olarak amacımız, insanlara hakikati ulaştırarak ülkede gerçek bir demokrasi ve özgürlük ortamının yeşermesine katkı sunmak. Bu nedenle abonelikten elde ettiğimiz geliri, daha iyi bir gazeteciliği hayata geçirmek, okurlarımızın daha nitelikli ve güvenilir bir zemin üzerinden bilgiyle buluşmasını sağlamak için kullanıyoruz. Çünkü banka hesabını şişirmek zorunda olduğumuz bir patronumuz yok; iyi ki de yok.

Bundan sonra da yolumuza aynı sorumluluk bilinciyle devam edeceğiz.

Bu yolculukta bize katılmak ve bir gün habersiz kalmamak için
Bugün BirGün’e Abone Ol.

BirGün; seninle güçlü, seninle özgür!

BirGün’e Destek Ol