birgün

2° PARÇALI BULUTLU

Ekrem İmamoğlu Twitch'te

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun Twitch kanalı, Spor İstanbul Gençlik ve Eğlence Festivali ile birlikte yayın hayatına başlıyor.

TEKNOLOJİ 18.05.2021 19:58
Ekrem İmamoğlu Twitch'te
Abone Ol google-news

Sosyal medya platformlarını etkin bir şekilde kullanan ve YouTube kanalındaki her bir videosu milyonlarca kişi tarafından izlenen İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, Twitch üzerinden de gençlerle buluşmaya devam edecek.

Twitch kanalı 19 Mayıs saat 19:00’da, Spor İstanbul Gençlik ve Eğlence Festivali’nin büyük açılışında yayın hayatına başlayacak. Ekrem İmamoğlu’nun Twitch kanalındaki ilk yayının adı ‘’Zor Sor’’ olacak.

Spor İstanbul Gençlik ve Eğlence Festivali kapsamında ilk canlı yayını ile gençlere seslenecek Ekrem İmamoğlu’na bu yayın boyunca Kaan Sezyum, Efe Uygaç, Tuana Yılmaz, Cem İşçiler, Zeynep Özkaya, Soykan Soner, Sena Gül,Mete Baş, Okan Asman, Surhay Bakış, Sercan Yıldırım, Başak Çakmak, Batu Bozkan, Berke Demir, İlyas Yalçıntaş, Feride Hilal Akın, Mete Özbey, Tuna Akşen, Ceren Pektaş, Cansu Öktem, Cemre Sıla Atılğan, İlayda Sürücü, Yeliz Korkmaz ve Nursema Altuntaş eşlik edecek. Yayın boyunca tanınmış isimlerin zor sorularına yanıtlar verecek Ekrem İmamoğlu, IGEF 2021’in ardından da Twitch kanalındaki farklı içeriklerle gençlere seslenmeye devam edecek.

Video haberler için YouTube kanalımıza abone olun