birgün

21° AÇIK

KÜLTÜR SANAT 18.04.2021 18:33

Erdal Beşikçioğlu’ndan Behzat Ç. açıklaması: Umarım başkaları tarafından icra edilir

Erdal Beşikçioğlu, “Behzat Ç. benim için jübilesini yapmış durumda” dedi. Dizinin kendisi için ‘çok güzel bir anı’ olarak kaldığını kaydeden Beşikçioğlu, “Umarım çekilir ve başka arkadaşlar tarafından da icra edilir” temennisinde bulundu.

Erdal Beşikçioğlu’ndan Behzat Ç. açıklaması: Umarım başkaları tarafından icra edilir

Tiyatro sanatçısı ve oyuncu Erdal Beşikçioğlu, Behzat Ç. dizisiyle ilgili açıklamalarda bulundu

Behzat Ç.'nin, James Bond modeliyle yeniden geleceği ve farklı oyuncuların oynayacağı iddiaları üzerine Beşikçioğlu, NTV’deki programda şunları kaydetti:

“’Milletin James Bond’u var, bizim niye James Bond’umuz yok?’ diye defalarca söylediğim bir hikayeydi. Sizin anlatılacak derdiniz varsa ve bu karakterle anlatmak istiyorsanız. A olmuş, B olmuş, C olmuş o çok fark etmez yani. Anlatacağınız hikâyeniz varsa o hikaye her zaman anlatılmalıdır. Behzat Ç. benim için jübilesini yapmış durumda. O en son yedi bölümü yaptıktan sonra benim için çok güzel bir anı olarak kaldı.”

Behzat Ç. için “İnsanların dönüp dönüp izlediği sahneleri olan, gündemi hiçbir zaman kaybetmeyen tuhaf bir enerjisi var bu işin ve o enerji bu günlere kadar gelmiş” ifadelerini kullanan Beşikçioğlu, “Umarım çekilir ve başka arkadaşlar tarafından da icra edilir” diye konuştu.

Neden BirGün?

Bağımsız bir gazete olarak amacımız, insanlara hakikati ulaştırarak ülkede gerçek bir demokrasi ve özgürlük ortamının yeşermesine katkı sunmak. Bu nedenle abonelikten elde ettiğimiz geliri, daha iyi bir gazeteciliği hayata geçirmek, okurlarımızın daha nitelikli ve güvenilir bir zemin üzerinden bilgiyle buluşmasını sağlamak için kullanıyoruz. Çünkü banka hesabını şişirmek zorunda olduğumuz bir patronumuz yok; iyi ki de yok.

Bundan sonra da yolumuza aynı sorumluluk bilinciyle devam edeceğiz.

Bu yolculukta bize katılmak ve bir gün habersiz kalmamak için
Bugün BirGün’e Abone Ol.

BirGün; seninle güçlü, seninle özgür!

BirGün’e Destek Ol