birgün

23° AÇIK

Erdoğan’ın Arnavutluk Başbakanı’nı ‘inciten’ sorusu, sosyal medyada gündem oldu

17 Ocak’ta Arnavutluk’a giden AKP’li Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın, kendisine yaptığı bir vazoyu hediye eden Arnavutluk Başbakanı Edi Rama’ya “Sende böyle maharetler var mı?” diye sorması ve Rama’nın şaşkın bakışlarla Erdoğan’a “Ben ciddi bir ressamım” diye yanıt vermesi, sosyal medyada gündem oldu.

GÜNCEL 20.01.2022 16:19
Erdoğan’ın Arnavutluk Başbakanı’nı ‘inciten’ sorusu, sosyal medyada gündem oldu
Abone Ol google-news

Arnavutluk Başbakanı Edi Rama, ülkesini 17 Ocak’ta ziyaret eden AKP’li Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a, kendisinin yaptığı bir vazoyu hediye ettiği anların videosunu Instagram hesabından paylaştı.

Erdoğan’ın Rama’ya sorduğu soru ve Rama’nın şaşkınlığını gizleyememesi, sosyal medyada gündem haline geldi.

Videoda, Rama’nın “Ben bunu kendim yaptım, el işi” sözlerine karşılık, Erdoğan “Senin böyle maharetlerin var mı?” sorusunu yöneltiyor.

AKP’li Cumhurbaşkanı’nın bu sözleri karşısında ‘incindiği’ görünen ve Erdoğan’a şaşkın bir yüz ifadesiyle bakan Rama, “Ben ciddi bir ressamım” ifadelerini kullanıyor. Rama ardından, Erdoğan’ın pot kırması nedeniyle gülüyor.

Erdoğan, TOKİ tarafından Laç şehrinde inşa edilen deprem konutlarının teslim töreni ve Tiran’da bazı diplomatik temaslarda bulunmak için 17 Ocak günü Arnavutluk’a gitmişti.

Video haberler için YouTube kanalımıza abone olun

Birgün'e Abone ol