AKP'li Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "AK Parti dün olduğu gibi bugün de yarın da gençlerimizden en çok oyu alan parti olmayı sürdürecektir" iddiasında bulundu.

Erdoğan'ın iddiası: Gençlerimizden en çok oyu alan parti olmayı sürdüreceğiz

AKP Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İstanbul'da Volkswagen Arena'da ÜniAK FEST programında açıklamalarda bulundu.

Gençlikle gurur duyduklarını belirten Erdoğan, "Çünkü Türkiye Yüzyılı'nı emanet edeceğimiz bu gençlik, milletimizin asırlardır kurduğu hayalleri gerçeğe dönüştüreceği gençliktir" dedi.

Erdoğan, açıklamasında, "Birileri sosyal mecralarda kendilerini gaza getirirken, biz gençlerimizle yüz yüze, göz göze, diz dize, el ele, gönül gönüle Türkiye Yüzyılı'na yürüyoruz" ifadelerini kullandı.

AKP'li Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Son dönemde birileri ısrarla kuşakları harflerle etiketleyerek bizimle gençlerimizin arasını açmaya çalışıyor" diye konuştu.

"AK Parti'nin genel üye sayısı, 11 milyon 241 ile diğer tüm partileri üst üste koyup 3 ile çarpsanız bile yetişemeyecekleri bir rakama çıkmıştır" diyen Erdoğan, şu iddiada bulundu: "AK Parti dün olduğu gibi bugün de yarın da gençlerimizden en çok oyu alan parti olmayı sürdürecektir."