birgün

25° AZ BULUTLU

Erdoğan'ın Kılıçdaroğlu’na hakaretlerine, Özgür Özel'den ‘en kısa basın toplantısı’yla yanıt!

“Bugüne kadar yapılmış en kısa basın toplantımızı yapıyoruz” diyen CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, Erdoğan’ın Kılıçdaroğlu hakkında kullandığı ifadelere yanıt verdi.

GÜNCEL 17.02.2021 16:51
Erdoğan'ın Kılıçdaroğlu’na hakaretlerine, Özgür Özel'den ‘en kısa basın toplantısı’yla yanıt!
Abone Ol google-news

CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, TBMM'de gerçekleştirdiği kısa basın toplantısında AKP'li Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na yönelik sarf ettiği cümlelere yanıt verdi.

Özel, TBMM'de gerçekleştirdiği kısa basın toplantısında AKP'li Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na yönelik, "Terbiyesiz herif" şeklindeki sözlerine yanıt verdi.

Özel, "Bugüne kadar yapılmış en kısa basın toplantımızı yapıyoruz” diyerek, “Adalet ve Kalkınma Partisi Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu'na ettiği, küfür ve hakaretlerin aynısını kendisine iade ediyorum" ifadelerini kullandı.

Neden BirGün?

Bağımsız bir gazete olarak amacımız, insanlara hakikati ulaştırarak ülkede gerçek bir demokrasi ve özgürlük ortamının yeşermesine katkı sunmak. Bu nedenle abonelikten elde ettiğimiz geliri, daha iyi bir gazeteciliği hayata geçirmek, okurlarımızın daha nitelikli ve güvenilir bir zemin üzerinden bilgiyle buluşmasını sağlamak için kullanıyoruz. Çünkü banka hesabını şişirmek zorunda olduğumuz bir patronumuz yok; iyi ki de yok.

Bundan sonra da yolumuza aynı sorumluluk bilinciyle devam edeceğiz.

Bu yolculukta bize katılmak ve bir gün habersiz kalmamak için
Bugün BirGün’e Abone Ol.

BirGün; seninle güçlü, seninle özgür!

BirGün’e Destek Ol

Video haberler için YouTube kanalımıza abone olun

Birgün'e Abone ol