birgün

17° PARÇALI BULUTLU

ARŞİV 16.05.2015 17:43

Erdoğan'ın mitingine ücretsiz ulaşım!

Erdoğan'ın mitingine ücretsiz ulaşım!
Cumhurbaşkanı Erdoğan mitinglerine devam ediyor. Erdoğan'ın yarın Konya kent meydanında yapacağı açılış ve mitinge Büyükşehir Belediyesi tarafından otobüs ve tramvay seferleri ile ücretsiz gelinebilecek. 
 
Erdoğan’ın, yarın kent meydanında yapılacak mitingine, otobüs ve tramvay seferleri ücretsiz düzenlenecek. Büyükşehir Belediyesi’nce bu konuda yapılan yapılan açıklamada, “Cumhuriyet Meydanı'nda gerçekleştirilecek toplu açılış törenini izlemek isteyen vatandaşlara ulaşım kolaylığı sağlamak amacıyla her semtten ücretsiz otobüs seferleri düzenlenecek. Saat 13.30'dan itibaren başlayacak ücretsiz otobüs seferlerinin yanı sıra, tramvaylar da saat 11.00'den itibaren tören alanına ücretsiz yolcu taşıyacak. Ücretsiz tramvay seferleri, Kayserispor'un Kadir Has Stadı'nda oynayacağı şampiyonluk maçı ve ardından gerçekleştirilecek kutlamalar nedeniyle saat 00.00'a kadar devam edecek" denildi.
 
 
 
Neden BirGün?

Bağımsız bir gazete olarak amacımız, insanlara hakikati ulaştırarak ülkede gerçek bir demokrasi ve özgürlük ortamının yeşermesine katkı sunmak. Bu nedenle abonelikten elde ettiğimiz geliri, daha iyi bir gazeteciliği hayata geçirmek, okurlarımızın daha nitelikli ve güvenilir bir zemin üzerinden bilgiyle buluşmasını sağlamak için kullanıyoruz. Çünkü banka hesabını şişirmek zorunda olduğumuz bir patronumuz yok; iyi ki de yok.

Bundan sonra da yolumuza aynı sorumluluk bilinciyle devam edeceğiz.

Bu yolculukta bize katılmak ve bir gün habersiz kalmamak için
Bugün BirGün’e Abone Ol.

BirGün; seninle güçlü, seninle özgür!

BirGün’e Destek Ol