birgün

16° PARÇALI BULUTLU

ARŞİV 16.05.2015 17:43

Erdoğan'ın mitingine ücretsiz ulaşım!

Erdoğan'ın mitingine ücretsiz ulaşım!
Cumhurbaşkanı Erdoğan mitinglerine devam ediyor. Erdoğan'ın yarın Konya kent meydanında yapacağı açılış ve mitinge Büyükşehir Belediyesi tarafından otobüs ve tramvay seferleri ile ücretsiz gelinebilecek. 
 
Erdoğan’ın, yarın kent meydanında yapılacak mitingine, otobüs ve tramvay seferleri ücretsiz düzenlenecek. Büyükşehir Belediyesi’nce bu konuda yapılan yapılan açıklamada, “Cumhuriyet Meydanı'nda gerçekleştirilecek toplu açılış törenini izlemek isteyen vatandaşlara ulaşım kolaylığı sağlamak amacıyla her semtten ücretsiz otobüs seferleri düzenlenecek. Saat 13.30'dan itibaren başlayacak ücretsiz otobüs seferlerinin yanı sıra, tramvaylar da saat 11.00'den itibaren tören alanına ücretsiz yolcu taşıyacak. Ücretsiz tramvay seferleri, Kayserispor'un Kadir Has Stadı'nda oynayacağı şampiyonluk maçı ve ardından gerçekleştirilecek kutlamalar nedeniyle saat 00.00'a kadar devam edecek" denildi.
 
 
 

Bir Çağrımız Var
Az önce okuduğunuz haber, bağımsız bir medya organı tarafından size sunuldu.
Bağımsız gazetecilik; sermayeye karşı halkı, sömürüye karşı emeği, eşitsizliğe karşı adaleti, savaşlara karşı barışı, piyasacılığa karşı temel hakları, talana karşı doğayı, erkek şiddetine karşı kadınları, istismara karşı çocukları savunmanın olmazsa olmaz koşuludur.
Siz de gerçeğin sesini yükseltmek adına sorumluluk almak istiyorsanız, sadece birkaç dakikanızı ayırarak BirGün’e abone olabilir ve ‘#BirGünBenim’ diyebilirsiniz.
Şimdiden sonsuz teşekkürler…
BirGün bizim; hepimizin.
Tıklayınız