birgün

30° AZ BULUTLU

SİYASET 17.06.2020 10:02

Erdoğan ve Bahçeli, Saray'da görüştü

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli arasındaki görüşme, Cumhurbaşkanlığı Sarayı'nda gerçekleşti, 50 dakika sürdü.

Erdoğan ve Bahçeli, Saray'da görüştü

AKP Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde görüştü.İç ve dış siyaset gündemindeki konuların değerlendirildiği görüşme 50 dakika sürdü. Görüşme ardından basına açıklama yapılmadı.

Erdoğan bugünkü programında ilk olarak Saray'da saat 14.00'te MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'yi ağırlayacaktı. Görüşmede, Kuzey Irak'ta başlatılan Pençe-Kartal Harekatı, Ayasofya'nın ibadete açılması, siyasi partiler kanunu gibi kritik başlıkların ele alınması bekleniyordu.

Bir Çağrımız Var
Az önce okuduğunuz haber, bağımsız bir medya organı tarafından size sunuldu.
Bağımsız gazetecilik; sermayeye karşı halkı, sömürüye karşı emeği, eşitsizliğe karşı adaleti, savaşlara karşı barışı, piyasacılığa karşı temel hakları, talana karşı doğayı, erkek şiddetine karşı kadınları, istismara karşı çocukları savunmanın olmazsa olmaz koşuludur.
Siz de gerçeğin sesini yükseltmek adına sorumluluk almak istiyorsanız, sadece birkaç dakikanızı ayırarak BirGün’e abone olabilir ve ‘#BirGünBenim’ diyebilirsiniz.
Şimdiden sonsuz teşekkürler…
BirGün bizim; hepimizin.
Tıklayınız