birgün

22° PARÇALI AZ BULUTLU

Erol Bulut'tan futbolculara yeni kurallar

Fenerbahçe Teknik Direktörü Erol Bulut, oyuncularına antrenmanlarda en az 4 kilometre koşma şartı koydu. İki antrenman arası oyuncularının tesiste dinlenmesini isteyen Erol Bulut, yemeklerde de herkesin bir arada olmasını istedi.

SPOR 11.08.2020 12:24
Erol Bulut'tan futbolculara yeni kurallar
Abone Ol google-news

Fenerbahçe Teknik Direktörü Erol Bulut, yeni sezon öncesi uyguladığı antrenman metotları ile sarı lacivertli takımın fizik gücünü en üst seviyeye çıkarmak için çalışıyor.

Erol Bulut ilk olarak oyuncularına antrenmanlarda en az 4 kilometre koşma şartı koydu. Her çalışmada verileri ölçülen oyuncuların 4 kilometreden az koşmamaları gerektiğini söyleyen Bulut, artan temponun sezon içerisinde meyvelerini toplayacaklarını belirtti.

erol-bulut-tan-futbolculara-yeni-kurallar-767260-1.

DHA'nın aktardığı göre 45 yaşındaki teknik direktör, Samandıra'da koyduğu kurallar ile de takım disiplinine verdiği önemi gözler önüne serdi.

Toplanma saatlerine dikkat eden, iki antrenman arası oyuncularının tesiste dinlenmesini isteyen Erol Bulut, yemeklerde de herkesin bir arada olması kuralını koydu.

Günü laktat testi ile geçiren sarı lacivertlilerde oyuncuların ayrıca 3 boyutlu vücut analizleri yapıldı.

Bu arada sarı lacivertliler yarından itibaren günlük antrenman sayısını da ikiye çıkaracak. Topuk Yaylası kampı öncesi bir de hazırlık maçı oynayacak olan Fenerbahçeli futbolcular, kampta ise artırılmış taktiksel çalışmalara başlayacak.

erol-bulut-tan-futbolculara-yeni-kurallar-767269-1.

Video haberler için YouTube kanalımıza abone olun