birgün

16° HAFİF YAĞMUR

KADIN 22.02.2021 12:02

Erol Yenisu isimli erkek boşanma aşamasında olduğu Hanife Yenisu'yu katletti

İstanbul'da Erol Yenisu isimli erkek, boşanma aşamasında olduğu Hanife Yenisu'yu öldürdü. Şüpheli daha sonra polis merkezine gelerek teslim oldu.

Erol Yenisu isimli erkek boşanma aşamasında olduğu Hanife Yenisu'yu katletti

İstanbul Pendik'te bulunan bir sitede Erol Yenisu isimli erkek, boşanma aşamasında olduğu Hanife Yenisu'yu kafasına dambıl ile vurarak öldürdü.

Olay Pendik Çamlık Mahallesi Meşe Sokak üzerinde bulunan bir sitede meydana geldi.5 katlı bir binanın giriş katında oturan Erol Yenisu ve Hanife Yenisu boşanma aşamasındaydı.

Bugün saat 10.00 sıralarında ikili arasında çıkan tartışmanın ardından Erol Yenisu, evde bulunan dambıl ile Hanife Yenisu'nun kafasına vurarak öldürdü. Ardından polis merkezine giderek teslim oldu.

İhbar üzerine olay yerine gelen polis ekipleri olay yerinde incelemelerde bulundu.

DHA

Neden BirGün?

Bağımsız bir gazete olarak amacımız, insanlara hakikati ulaştırarak ülkede gerçek bir demokrasi ve özgürlük ortamının yeşermesine katkı sunmak. Bu nedenle abonelikten elde ettiğimiz geliri, daha iyi bir gazeteciliği hayata geçirmek, okurlarımızın daha nitelikli ve güvenilir bir zemin üzerinden bilgiyle buluşmasını sağlamak için kullanıyoruz. Çünkü banka hesabını şişirmek zorunda olduğumuz bir patronumuz yok; iyi ki de yok.

Bundan sonra da yolumuza aynı sorumluluk bilinciyle devam edeceğiz.

Bu yolculukta bize katılmak ve bir gün habersiz kalmamak için
Bugün BirGün’e Abone Ol.

BirGün; seninle güçlü, seninle özgür!

BirGün’e Destek Ol