birgün

22° AZ BULUTLU

KADIN 31.01.2020 15:04

Esenyurt'ta bir kadın evde cansız bulundu

Esenyurt'ta evde cansız bulunan 29 yaşındaki kadının 1 hafta önce yaşamını yitirdiği belirtildi

Esenyurt'ta bir kadın evde cansız bulundu

Esenyurt'ta 29 yaşındaki Iraklı Maha Mohammed Talab bir sitenin 7. katındaki dairede cansız bulundu. Yapılan ilk incelemede genç kadının bir hafta önce yaşamını yitirdiği belirtilirken, cansız bedeni otopsi işlemleri için Adli Tıp Kurumu'na kaldırıldı.

Esenyurt Necip Fazıl Kısakürek Mahallesi, Çarşı Caddesi'nde bulunan bir sitenin 7. katındaki daireden gelen kötü koku üzerine güvenlik görevlileri durumu polis ekiplerine bildirdi. İhbar üzerine olay yerine gelen ekipler çilingir yardımıyla kapıyı açarak içeriye girdi.

Ekipler orta yaşlarda bir kadının cansız bedeniyle karşılaştı. Polis ekipleri bunun üzerine evde detaylı inceleme başlattı. Yapılan incelemede yaşamını yitiren kadının 29 yaşındaki Iraklı Maha Mohammed Talab olduğu belirlendi. Talab'ın bir hafta önce öldüğü tahmin edilirken, cansız bedeni otopsi işlemleri için Adli Tıp Kurumu'na kaldırıldı. Polisin olayla ilgili başlattığı soruşturma devam ediyor.

Bir Çağrımız Var
Az önce okuduğunuz haber, bağımsız bir medya organı tarafından size sunuldu.
Bağımsız gazetecilik; sermayeye karşı halkı, sömürüye karşı emeği, eşitsizliğe karşı adaleti, savaşlara karşı barışı, piyasacılığa karşı temel hakları, talana karşı doğayı, erkek şiddetine karşı kadınları, istismara karşı çocukları savunmanın olmazsa olmaz koşuludur.
Siz de gerçeğin sesini yükseltmek adına sorumluluk almak istiyorsanız, sadece birkaç dakikanızı ayırarak BirGün’e abone olabilir ve ‘#BirGünBenim’ diyebilirsiniz.
Şimdiden sonsuz teşekkürler…
BirGün bizim; hepimizin.
Tıklayınız