birgün

6° PARÇALI BULUTLU

Eski AKP'li vekil Reyhanlıoğlu, İmamoğlu'nu hedef aldı: Ne geziyorsun İngiliz uşağı!

Eski AKP Milletvekili Nursel Kocabaş Reyhanlıoğlu, Kahramanmaraş'ta incelemelerde bulunan İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'na skandal sözler sarfetti. İmamoğlu'nu 'İngiliz uşağı' diyerek hedef alan Reyhanlıoğlu, "Ne geziyorsun Türkiye'yi, sen İstanbul'una bak" dedi.

GÜNCEL 08.02.2023 16:53
Eski AKP'li vekil Reyhanlıoğlu, İmamoğlu'nu hedef aldı: Ne geziyorsun İngiliz uşağı!
Abone Ol google-news

Eski AKP Milletvekili Nursel Kocabaş Reyhanlıoğlu, depremin merkez üssü Kahramanmaraş'ta incelemelerde bulunan İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu'nu "İngiliz uşağısın" diyerek hedef aldı.

İBB ekiplerinin deprem bölgelerindeki çalışmaları devam ederken, İBB Başkanı İmamoğlu depremin merkez üssü Kahramanmaraş'ta incelemelerde bulundu.

İmamoğlu incelemelerde bulunduğu sırada eski AKP Milletvekili Nursel Kocabaş Reyhanlıoğlu, İBB Başkanı'nı hedef alan açıklamalarda bulundu.

Reyhanlıoğlu, İmamoğlu'nu şu sözlerle hedef aldı: "Ne geziyorsun Türkiye’yi, sen İstanbul’una bak. Gelmeyin, defolun gidin."

Bu sırada İmamoğlu’nun “Sakin, tamam, tamam” diyerek Reyhanlıoğlu’nu sakinleştirmeye çalıştığı duyuldu. Reyhanlıoğlu, İBB Başkanı'nı hedef alan açıklamalarını devam edince İmamoğlu, "Sen normal değilsin ablacığım" yanıtını verdi.

Bunun üzerine Reyhanlıoğlu, "Ben normalim, defol. İngiliz uşağı, defol. Devlet burada, gelmişler şov yapıyorlar" ifadelerini kullandı.

Neden BirGün?

Bağımsız bir gazete olarak amacımız, insanlara hakikati ulaştırarak ülkede gerçek bir demokrasi ve özgürlük ortamının yeşermesine katkı sunmak. Bu nedenle abonelikten elde ettiğimiz geliri, daha iyi bir gazeteciliği hayata geçirmek, okurlarımızın daha nitelikli ve güvenilir bir zemin üzerinden bilgiyle buluşmasını sağlamak için kullanıyoruz. Çünkü banka hesabını şişirmek zorunda olduğumuz bir patronumuz yok; iyi ki de yok.

Bundan sonra da yolumuza aynı sorumluluk bilinciyle devam edeceğiz.

Bu yolculukta bize katılmak ve bir gün habersiz kalmamak için
Bugün BirGün’e Abone Ol.

BirGün; seninle güçlü, seninle özgür!

BirGün’e Destek Ol

Video haberler için YouTube kanalımıza abone olun

Birgün'e Abone ol