birgün

12° AÇIK

DÜNYA 21.11.2020 17:02

‘Eski Dubai Prensesi yasak aşkına servet ödedi’ iddiası

Eski Dubai Prensesi Haya'nın bir süre ‘gizli aşk’ yaşadığı yakın korumasına 1.2 milyon sterlin ödediği iddia edildi.

‘Eski Dubai Prensesi yasak aşkına servet ödedi’ iddiası

Dubai Emiri Şeyh Muhammed bin Reşit El Maktum'un 6. eşi Prenses Haya'nın İngiliz koruması Russell Flowers ile 2 yıllık ‘gizli aşk’ yaşadığı ve ilişkileri hakkında sessiz kalması için ona 1.2 milyon sterlin ödediği iddia edildi.

DHA’da yer alan habere göre, İngiliz basınında konuyla ilgili detaylı haberler yer aldı.

İngiliz basını iki çocuk annesi Prenses Haya'nın, İngiliz korumasıyla ‘gizli aşk’ yaşadığını, Prenses Haya’nın bu ilişki nedeniyle Russell Flowers yaşadıklarının sızdırılmaması için 12 bin sterlinlik saat, lüks hediyeler ve 1.2 milyon sterlin ödediğini iddia etti.

eski-dubai-prensesi-yasak-askina-servet-odedi-iddiasi-807663-1.

Eski Dubai Prense Haya, Ocak 2019'da çocuklarıyla Dubai'den kaçarak İngiltere'nin başkent Londra'ya yerleşmişti.

Haya ile korumasının iki yıllık ilişkisi, İngiliz Yüksek Mahkemesi'nin Şeyh Maktum'un kızlarından Şeyha Şemsa'yı ve Şeyha Latife'yi geçmişte İngiltere'den kaçırarak ülkelerine dönmeye zorladığına hükmetmesiyle ortaya çıkmıştı.

Bir Çağrımız Var
Az önce okuduğunuz haber, bağımsız bir medya organı tarafından size sunuldu.
Bağımsız gazetecilik; sermayeye karşı halkı, sömürüye karşı emeği, eşitsizliğe karşı adaleti, savaşlara karşı barışı, piyasacılığa karşı temel hakları, talana karşı doğayı, erkek şiddetine karşı kadınları, istismara karşı çocukları savunmanın olmazsa olmaz koşuludur.
Siz de gerçeğin sesini yükseltmek adına sorumluluk almak istiyorsanız, sadece birkaç dakikanızı ayırarak BirGün’e abone olabilir ve ‘#BirGünBenim’ diyebilirsiniz.
Şimdiden sonsuz teşekkürler…
BirGün bizim; hepimizin.
Tıklayınız