birgün

15° AÇIK

BİRGÜN EGE 03.09.2021 12:48

Eşrefpaşa’da görüntülü hekim

Eşrefpaşa’da görüntülü hekim

BirGün EGE

İzmir Büyükşehir Belediyesi Eşrefpaşa Hastanesi’nin ‘İBBEşrefpaşa’ mobil uygulamasıyla artık ulaşımdan tahlil sonuçlarına, randevu oluşturmadan görüntülü görüşme imkânına kadar her türlü bilgiye kolaylıkla erişebilecek. Uygulamayla hastalar görüntülü randevu sistemiyle alanında uzman hekimlerle de buluşabilecek.

İzmir Büyükşehir Belediyesi Eşrefpaşa Hastanesi Başhekim Yardımcısı Uzman Dr. Gaffar Karadoğan, “Eşrefpaşa Hastanesi olarak görüntülü randevu sistemiyle kamu hastaneleri arasında bir ilke imza attık. Hastalarımız ücretsiz olarak hekimlerden danışmanlık hizmeti alabilecek” dedi. “İBBEşrefpaşa Hastanesi” mobil uygulamasıyla hastalar şikâyetlerine göre 'Akıllı Asistan' sayesinde kolaylıkla randevu alacağı servise ulaşabildiği gibi laboratuvar, patoloji, tahlil sonuçlarını da görüntüleyebiliyor. “İBBEşrefpaşa” uygulaması, İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin resmi internet sitesi “esrefpasahastanesi.izmir.bel.tr” adresi üzerinden ya da mobil cihazların marketlerinden indirilebiliyor. Uygulama Android, IOS ve Windows Mobile işletim sistemi kullanan akıllı telefon ve tablet bilgisayarlar üzerinde çalışıyor.

Neden BirGün?

Bağımsız bir gazete olarak amacımız, insanlara hakikati ulaştırarak ülkede gerçek bir demokrasi ve özgürlük ortamının yeşermesine katkı sunmak. Bu nedenle abonelikten elde ettiğimiz geliri, daha iyi bir gazeteciliği hayata geçirmek, okurlarımızın daha nitelikli ve güvenilir bir zemin üzerinden bilgiyle buluşmasını sağlamak için kullanıyoruz. Çünkü banka hesabını şişirmek zorunda olduğumuz bir patronumuz yok; iyi ki de yok.

Bundan sonra da yolumuza aynı sorumluluk bilinciyle devam edeceğiz.

Bu yolculukta bize katılmak ve bir gün habersiz kalmamak için
Bugün BirGün’e Abone Ol.

BirGün; seninle güçlü, seninle özgür!

BirGün’e Destek Ol