birgün

16° AÇIK

Ev sahibi ile kiracı arasında zam kavgası: Oğullarını tüfekle yaraladı

Kocaeli’nin Darıca ilçesinde, kiraya zam isteyen Mehmet Koç ile kiracısı Abdurrahman Karataş arasında kavga çıktı. Karataş’ın oğlu Ozan Karataş’ın pompalı tüfeği ateşlemesi sonucu Koç’un oğulları Ahmet Rasim Koç (30) ve Resul Koç (27) yaralandı.

GÜNCEL 15.08.2022 10:40
Ev sahibi ile kiracı arasında zam kavgası: Oğullarını tüfekle yaraladı Fotoğraf: DHA
Abone Ol google-news

Kocaeli'de kiracı ile ev sahibi arasında çıkan kavgaya çocuklarının da katılmasıyla, kiracı Karataş'ın oğlu ev sahibinin çocuklarını pompalı tüfekle vurdu.

Dün akşam saatlerinde meydana gelen olaya göre, ev sahibi Mehmet Koç’un kiranın artırılması yönündeki isteğine kiracısı Abdurrahman Karataş olumsuz cevap verince tartışma çıktı. Tartışmaya Abdurrahman Karataş’ın oğlu Ozan Karataş ile Mehmet Koç’un oğulları Ahmet Rasim Koç ve kardeşi Resul Koç da dahil oldu.

Ev sahibi ve kiracılar arasındaki tartışmanın kavgaya dönüşmesi sonrası Ozan Karataş, eve girerek pompalı tüfeğiyle geri geldi. Pompalı tüfeği ev sahiplerine doğrultan Ozan Karataş’ı babası Abdurrahman Karataş engellemek istedi. Bu sırada ateş alan silahtan çıkan saçmalar Ahmet Rasim Koç ile kardeşi Resul Koç’a isabet etti. Ahmet Rasim Koç yüzünden, Resul Koç ise elinden yaralandı. Yaralılar Darıca Farabi Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırıldı.

Ahmet Rasim Koç daha sonra plastik cerrahi için Kocaeli Üniversitesi Hastanesi’ne sevk edildi. 2 kardeşi yaralayan Ozan Karataş gözaltına alındı.

Olayla ilgili soruşturma sürüyor.

(DHA)

Video haberler için YouTube kanalımıza abone olun

Birgün'e Abone ol