birgün

-1° PARÇALI BULUTLU

GÜNCEL 04.12.2021 08:08

Evli olduğu kadın televizyonda yardım isteyince kayınpederini bıçakladı

İzmir'in Karabağlar ilçesinde 9 aylık bebeğini kendisinden sakladığını iddia ederek televizyon programında yardım isteyen kadının evli olduğu erkek, kayınpederinin evini basarak kendisini defalarca bıçakladı. Olay sonrası şahıs kaçarak kayıplara karışırken, ağır yaralanan kayınpeder hastanede tedavi altına alındı.

Evli olduğu kadın televizyonda yardım isteyince kayınpederini bıçakladı

İzmir'de 9 aylık bebeğini kendisine göstermediği iddiasıyla televizyon programına katılıp yardım isteyen 19 yaşındaki Beste Atabey'in evli olduğu 18 yaşındaki Umut Atabey, kayınpederinin evini basarak bıçakla yaraladı.

Dün saat 23.40 sıralarında meydana gelen olayda, 9 aylık bebeğini kendisinden sakladığını iddia ederek televizyon programında yardım isteyen Beste Atabey'in boşanma aşamasında olduğu Umut Atabey, kayınpederi Hüseyin Er'in evine gitti. Burada ikili arasında çıkan tartışmada, Umut Atabey bıçakla kayınpederi Hüseyin Er'i defalarca bıçakladı.

Kayınpeder ağır yaralanırken, Umut Atabey olay yerinden kaçarak kayıplara karıştı. Durumun ihbar edilmesi üzerine olay yerine sağlık ve polis ekipleri sevk edildi.

Hüseyin Er, sağlık ekipleri tarafından ambulansla Sağlık Bilimleri Üniversitesi (SBÜ) Bozyaka Eğitim ve Araştırma Hastanesine kaldırıldı. Hastanede tedavi altına alınan Er'in hayati tehlikesinin bulunduğu ve durumunun kritik olduğu öğrenildi.

KAPIYI KIRARARK GİRMİŞ

Kayınpederi Hüseyin Er'i vücudunun 7 yerinden bıçaklayarak kaçan Umut Atabey'i yakalamak için polis ekipleri geniş çaplı çalışma başlattı. Olayla ilgili başlatılan soruşturma kapsamında ifadesi alınan ve olay anında evde olduğu öğrenilen Beste Atabey'in, uzaklaştırma kararı bulunan Umut Atabey'in kapıyı kırarak eve girdiğini ve babası Er'i defalarca bıçakladığını söylediği öğrenildi.

TELEVİZYON PROGRAMINDA YARDIM İSTEMİŞTİ

Öte yandan ayrılma aşamasında olduğu Umut Atabey'in, 9 aylık bebeklerini kendisinden sakladığını söyleyen Beste Atabey, 24 Kasım günü bir televizyon programına çıkarak yardım istediği ortaya çıktı.

Beste Atabey, Umut Atabey ile kayınpederi ve kayınvalidesinin 9 aylık çocuğunu kendisinden sakladığını ve baskıya uğradığını iddia etmişti.

(İHA)

Neden BirGün?

Bağımsız bir gazete olarak amacımız, insanlara hakikati ulaştırarak ülkede gerçek bir demokrasi ve özgürlük ortamının yeşermesine katkı sunmak. Bu nedenle abonelikten elde ettiğimiz geliri, daha iyi bir gazeteciliği hayata geçirmek, okurlarımızın daha nitelikli ve güvenilir bir zemin üzerinden bilgiyle buluşmasını sağlamak için kullanıyoruz. Çünkü banka hesabını şişirmek zorunda olduğumuz bir patronumuz yok; iyi ki de yok.

Bundan sonra da yolumuza aynı sorumluluk bilinciyle devam edeceğiz.

Bu yolculukta bize katılmak ve bir gün habersiz kalmamak için
Bugün BirGün’e Abone Ol.

BirGün; seninle güçlü, seninle özgür!

BirGün’e Destek Ol