birgün

19° PARÇALI BULUTLU

KADIN 06.08.2020 11:29

Evli olduğu kadının parmağını ısırarak kopardı

Ankara'da evli olduğu F.K'nin parmağını ısırarak koparan K.K isimli erkek, gözaltına alındı. Yüzünde kan izleri de olan K.K suçlamaları kabul etmeyerek kadının parmağının kapıya sıkıştığını iddia etti.

Evli olduğu kadının parmağını ısırarak kopardı

Ankara’da K.K isimli erkek, evli olduğu F.K'nin orta parmağını ısırarak kopardı. K.K polis ekiplerince gözaltına alındı.

Edinilen bilgilere göre, oğlu ile tartışmaya başlayan K.K. bir süre sonra kavgayı ayırmak için araya giren F.K.'ya da saldırdı.

K.K., F.K.'nin sağ elinin orta parmağını ısırarak koparttı. K.K. ise arbede sırasında eşinin parmağının kapıya sıkışması sonucunda koptuğunu ileri sürdü. K.K.’nın yüzünde kan izleri olduğu görüldü.

İHA'nın aktardığı habere göre Polis, K.K.’yı sağlık kontrollerinin ardından ifadesini almak üzere karakola götürdü.

Bir Çağrımız Var
Az önce okuduğunuz haber, bağımsız bir medya organı tarafından size sunuldu.
Bağımsız gazetecilik; sermayeye karşı halkı, sömürüye karşı emeği, eşitsizliğe karşı adaleti, savaşlara karşı barışı, piyasacılığa karşı temel hakları, talana karşı doğayı, erkek şiddetine karşı kadınları, istismara karşı çocukları savunmanın olmazsa olmaz koşuludur.
Siz de gerçeğin sesini yükseltmek adına sorumluluk almak istiyorsanız, sadece birkaç dakikanızı ayırarak BirGün’e abone olabilir ve ‘#BirGünBenim’ diyebilirsiniz.
Şimdiden sonsuz teşekkürler…
BirGün bizim; hepimizin.
Tıklayınız