birgün

13° PARÇALI BULUTLU

KADIN 03.07.2020 16:42

Evliliğini sonlandıran kadın, Muhammet Ali Çetin isimli ağabeyi tarafından vuruldu

Samsun’da evliliğini sonlandıran Z.A. adlı kadın, ağabeyi tarafından vuruldu. Kardeşini vuran Muhammet Ali Çetin adlı erkek ise tutuklandı.

Evliliğini sonlandıran kadın, Muhammet Ali Çetin isimli ağabeyi tarafından vuruldu

Samsun’da boşanma davası sonuçlanan Z.A. adlı kadın eşyalarını almak için gittiği ailesinin evinde, ağabeyi Muhammet Ali Çetin tarafından önce darp edildi daha sonra evin bodrumunda ayağından vuruldu. Yaralandıktan sonra kaçan Z.A. sağlık ekipleri tarafından hastaneye kaldırılarak tedavi altına alındı.

DHA’nın aktardığına göre, olayın ardından kaçan Çetin, Cinayet Bürosu ekiplerince saklandığı binanın bodrum katında, suç aleti tabanca ile birlikte yakalanarak gözaltına alındı. Şüpheli, emniyette alınan ifadesinin ardından tutuklandı.

Bir Çağrımız Var
Az önce okuduğunuz haber, bağımsız bir medya organı tarafından size sunuldu.
Bağımsız gazetecilik; sermayeye karşı halkı, sömürüye karşı emeği, eşitsizliğe karşı adaleti, savaşlara karşı barışı, piyasacılığa karşı temel hakları, talana karşı doğayı, erkek şiddetine karşı kadınları, istismara karşı çocukları savunmanın olmazsa olmaz koşuludur.
Siz de gerçeğin sesini yükseltmek adına sorumluluk almak istiyorsanız, sadece birkaç dakikanızı ayırarak BirGün’e abone olabilir ve ‘#BirGünBenim’ diyebilirsiniz.
Şimdiden sonsuz teşekkürler…
BirGün bizim; hepimizin.
Tıklayınız