birgün

17° PARÇALI AZ BULUTLU

GÜNCEL 08.06.2021 14:08

Eyüpsultan'da bir taksici, köpeği ezip can çekişmesini izledikten sonra kaçtı

İstanbul Eyüpsultan'da taksi şoförü, sitenin girişinde yatan Zeytin isimli köpeği otomobiliyle ezip, can çekişmesini izledikten sonra kaçtı. Köpeğin ezildiğini görenler, durumu polis ekiplerine bildirerek taksi şoföründen şikâyetçi oldu.

Eyüpsultan'da bir taksici, köpeği ezip can çekişmesini izledikten sonra kaçtı

İstanbul'un Eyupsultan ilçesinde taksi şoförü, sitenin girişinde yatan Zeytin isimli köpeği otomobiliyle ezip, kaçtı.

Olay, dün saat 14.45 sıralarında Eyüpsultan Emniyettepe Mahallesi'nde bulunan sitede meydana geldi. DHA'nın haberine göre, taksi şoförü siteye giriş yaptı. Site girişinde yatan Zeytin isimli köpeği otomobiliyle ezen sürücü, daha sonra bir şey olmamış gibi yoluna devam etti.

Site sakinleri köpeğin seslerini duyarak yanına gitti. Ezilen köpeğin hareketsiz şekilde yattığını gören site sakinleri, daha sonra güvenlik kameralarını inceledi. Ardından da durumu polis ekiplerine bildirerek taksi şoföründen şikâyetçi oldu. Ezilen köpek ise hayatını kaybetti.

Taksi şoförünün köpeği ezdiği anlar ise sitenin güvenlik kamerası tarafından kaydedildi.

eyupsultan-da-bir-taksici-kopegi-ezip-can-cekismesini-izledikten-sonra-kacti-885319-1.

Neden BirGün?

Bağımsız bir gazete olarak amacımız, insanlara hakikati ulaştırarak ülkede gerçek bir demokrasi ve özgürlük ortamının yeşermesine katkı sunmak. Bu nedenle abonelikten elde ettiğimiz geliri, daha iyi bir gazeteciliği hayata geçirmek, okurlarımızın daha nitelikli ve güvenilir bir zemin üzerinden bilgiyle buluşmasını sağlamak için kullanıyoruz. Çünkü banka hesabını şişirmek zorunda olduğumuz bir patronumuz yok; iyi ki de yok.

Bundan sonra da yolumuza aynı sorumluluk bilinciyle devam edeceğiz.

Bu yolculukta bize katılmak ve bir gün habersiz kalmamak için
Bugün BirGün’e Abone Ol.

BirGün; seninle güçlü, seninle özgür!

BirGün’e Destek Ol