birgün

21° AZ BULUTLU

KÜLTÜR SANAT 17.02.2020 13:07

Ezo Sunal, İzmir ve Ankara’da Lalala konseri ile çocuklarla buluşacak

Ezo Sunal, hazırladığı akustik “Lalala” konseri ile İzmirli ve Ankaralı çocuklarla biraraya gelecek

Ezo Sunal, İzmir ve Ankara’da Lalala konseri ile çocuklarla buluşacak

Ezo Sunal’ın 2-8 yaş gurubundaki çocuklara yönelik hazırladığı akustik “Lalala” konseri, İzmirli ve Ankaralı çocuklarla buluşuyor…

Usta sanatçı Kemal Sunal’ın kızı oyuncu Ezo Sunal, proje önderliğini yaptığı “Lalala” adlı akustik konseriyle çocukları eğlenceli şarkılarla buluşturmaya devam ediyor. Sunal’ın 2018 yılında hayata geçirdiği ve 2-8 yaş gurubundaki çocuklara oyunlar, şarkılar, hikayeler ve aktivite planları sunan “Lalala”, Mart ayında İzmirli ve Ankaralı çocuklarla bir araya gelecek.

Aynı zamanda interaktif bir gösteri olma özelliğini taşıyan konser, 1 Mart Pazar günü saat 12:00’de İzmir AKM Yunus Emre Salonu’nda, 8 Mart Pazar günü saat 12:00’da ise Yenimahalle Nazım Hikmet Kongre ve Sanat Merkezi’nde Ankara’da olacak.

Etkinlik biletlerine; Biletix, Dost Kitabevi ve gösteri merkezlerinden ulaşılabilir.

Bir Çağrımız Var
Az önce okuduğunuz haber, bağımsız bir medya organı tarafından size sunuldu.
Bağımsız gazetecilik; sermayeye karşı halkı, sömürüye karşı emeği, eşitsizliğe karşı adaleti, savaşlara karşı barışı, piyasacılığa karşı temel hakları, talana karşı doğayı, erkek şiddetine karşı kadınları, istismara karşı çocukları savunmanın olmazsa olmaz koşuludur.
Siz de gerçeğin sesini yükseltmek adına sorumluluk almak istiyorsanız, sadece birkaç dakikanızı ayırarak BirGün’e abone olabilir ve ‘#BirGünBenim’ diyebilirsiniz.
Şimdiden sonsuz teşekkürler…
BirGün bizim; hepimizin.
Tıklayınız