birgün

24° AZ BULUTLU

BİLİŞİM 03.12.2015 16:26

Facebook Messenger'da yeni özellik

Facebook Messenger'da yeni özellik

Facebook, “Messenger Business” geliştirmeleri altında yeni bir özelliğini duyurdu. Artık internet sitenize Facebook Messenger kutusu ekleyerek ziyaretçilerinizin sizinle o kutu aracılığıyla mesajlaşmasını sağlayabiliyorsunuz. Üstelik bu mesajlar Facebook profilinizdeki mesajlar bölümünde veya messenger.com arayüzünde de görünüyor. Böylece her defasında siteye girmek zorunda kalmıyorsunuz.

Sosyalmedya.co'dan Metin Özhan'ın haberine göre; size Facebook sayfanız üzerinden ulaşamayan kişiler, Facebook hesapları ile online oldukları herhangi bir anda size internet siteniz üzerinden ulaşabilecek.

Bir diğer yenilik de event özelliği ile ilgili. İnternet sitenize, ziyaretçilerin görebilmesi için etkinliklerinizi gösterebileceğiniz bir kutu da ekleyebiliyorsunuz. Ziyaretçiler bu etkinlik alanında aynı etkinliğe gidecek arkadaşlarını otomatik olarak görüyor ve böylece katılma ihtimalleri de artmış oluyor. Aynı şekilde etkinliğe direkt internet siteniz üzerinden katılım da sağlayabiliyor.

Bir Çağrımız Var
Az önce okuduğunuz haber, bağımsız bir medya organı tarafından size sunuldu.
Bağımsız gazetecilik; sermayeye karşı halkı, sömürüye karşı emeği, eşitsizliğe karşı adaleti, savaşlara karşı barışı, piyasacılığa karşı temel hakları, talana karşı doğayı, erkek şiddetine karşı kadınları, istismara karşı çocukları savunmanın olmazsa olmaz koşuludur.
Siz de gerçeğin sesini yükseltmek adına sorumluluk almak istiyorsanız, sadece birkaç dakikanızı ayırarak BirGün’e abone olabilir ve ‘#BirGünBenim’ diyebilirsiniz.
Şimdiden sonsuz teşekkürler…
BirGün bizim; hepimizin.
Tıklayınız