birgün

14° AÇIK

BİLİŞİM 03.12.2015 16:26

Facebook Messenger'da yeni özellik

Facebook Messenger'da yeni özellik

Facebook, “Messenger Business” geliştirmeleri altında yeni bir özelliğini duyurdu. Artık internet sitenize Facebook Messenger kutusu ekleyerek ziyaretçilerinizin sizinle o kutu aracılığıyla mesajlaşmasını sağlayabiliyorsunuz. Üstelik bu mesajlar Facebook profilinizdeki mesajlar bölümünde veya messenger.com arayüzünde de görünüyor. Böylece her defasında siteye girmek zorunda kalmıyorsunuz.

Sosyalmedya.co'dan Metin Özhan'ın haberine göre; size Facebook sayfanız üzerinden ulaşamayan kişiler, Facebook hesapları ile online oldukları herhangi bir anda size internet siteniz üzerinden ulaşabilecek.

Bir diğer yenilik de event özelliği ile ilgili. İnternet sitenize, ziyaretçilerin görebilmesi için etkinliklerinizi gösterebileceğiniz bir kutu da ekleyebiliyorsunuz. Ziyaretçiler bu etkinlik alanında aynı etkinliğe gidecek arkadaşlarını otomatik olarak görüyor ve böylece katılma ihtimalleri de artmış oluyor. Aynı şekilde etkinliğe direkt internet siteniz üzerinden katılım da sağlayabiliyor.

Neden BirGün?

Bağımsız bir gazete olarak amacımız, insanlara hakikati ulaştırarak ülkede gerçek bir demokrasi ve özgürlük ortamının yeşermesine katkı sunmak. Bu nedenle abonelikten elde ettiğimiz geliri, daha iyi bir gazeteciliği hayata geçirmek, okurlarımızın daha nitelikli ve güvenilir bir zemin üzerinden bilgiyle buluşmasını sağlamak için kullanıyoruz. Çünkü banka hesabını şişirmek zorunda olduğumuz bir patronumuz yok; iyi ki de yok.

Bundan sonra da yolumuza aynı sorumluluk bilinciyle devam edeceğiz.

Bu yolculukta bize katılmak ve bir gün habersiz kalmamak için
Bugün BirGün’e Abone Ol.

BirGün; seninle güçlü, seninle özgür!

BirGün’e Destek Ol